Microsoft-Lumia

Microsof çeşitli promosyon planları ile ürünlerini alan müşterilerine sürprizler yapmaya hazırlanıyor. Nedir bu sürprizler para mı dağıtacak diyorsanız hayal kırıklığına uğramış olursunuz zira para yerine kendi ürünlerini dağıtacak. Bu promosyon tutar mı bilinmez ama Microsoft ürünlerinden az kar etse daha mantıklı olur.

Microsoft’un planına göre kampanya ilk olarak  ABD, İngiltere, Fransa, Danimarka, Finlandiya, Norveç, İsveç ülkelerinde uygulamaya geçecek. Bu ülkelerde satışa sunulan yeni Model Windows Phone’ları: “Lumia 950, Lumia 950 XL ve Lumia 550”yi alanlar yeni kampanyalardan da yararlanmış olacaklar. Tabi diğer ülkede yaşayanlar bu haberi duyduktan sonra yine de ismi geçen promosyonsuz telefonları alırlar mı bu ayrı bir konu.

microsof lumia serisi

 

Microsoft ürünü bu akıllı telefonları satın alanlar iki farklı tercihten biri ile yararlandırılacaklar;

Birinci tercih: 1 yıllık Ücretsiz Office 365 Üyeliği 

İkinci tercih ise: 1 TB Dosya Depolama Alanı imkânı sağlayan 1 Yıllık One Drive Bulut Depolama Desteği.

İlerleyen zamanlarda gelecek olan talep doğrultusunda bu kampanyaların kapsamı ve özellikleri daha da arttırabilir. Zira hediye verilen ürünler herkesin tercih edeceği ürünler olmayabilir. 

microsoft-lumia 1

Microsoft akıllı telefon piyasasına girdiği andan itibaren bir türlü istediği satış rakamına ulaşamadı desek yerinde olur. elindeki imkanları rakiplerini geçmek için kullansa da bu hediyelere kanıp ürün alacak insan sayısı umduğundan düşük olabilir. akıllı telefon piyasasında kullanıcılar önce telefonun kullanılabilirliğine ve özelliklerine bakıyor. öyle ki İnternet ortamında tek tıkla tüm telefonları kıyaslama şansına sahip. Cepkolik olarak size bu fırsatı sunuyoruz.

 Microsoft’un başarısı atacağı sağlam adımlar yanında ürün kalitesi ve özelliklerine bağlı. Konuyla ilgili yeni gelişmeler oldukça bunları sizlerle paylaşacağız. Cepkolik takip etmeye devam edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here