microsoft office 2016

Ofis programları konusunda yıllardan beri zirvede bulunan ve Microsoft tarafından kullanıma sunulan Microsoft Office için Microsoft Office 2016 sürümü yayınlandı.

Windows 10 işletim sistemi ile kullanılmaya başlanacak olan Microsoft Office 2016, bu işletim sistemine özel olarak beta sürümü ile kullanıma sunuldu. Windows 10 için sıkı bir şekilde hazırlıklarını sürdüren Microsoft, bu konuda elindeki tüm kozları oynarken, Microsoft Office 2016 paketi ile de kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlamayı ve aynı zamanda Windows 10 satmayı amaçlıyor.

Microsoft Office 2016 beta sürümünde, kısıtlı programlar kullanılabilecek. Öyle ki bu sürümde sadece Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel ve Microsoft Office Powerpoint kullanılacak. Beta sürümü nedeniyle böyle bir değişikliğe giden Microsoft’ta, kısa süre içerisinde yayınlanacak yama ve güncellemeler ile birlikte Microsoft Office 2016 paketine diğer Office programlarının da eklenmesi bekleniyor.

Microsoft Office 2016’yı Siz De Deneyin

Microsoft Office 2016 sürümünü denemek isteyenler, Windows Mağaza Beta’ya giriş yaparak Microsoft Office 2016’yı indirebilir. Fakat bunun için Windows 10 gereksinimi olduğunu da hatırlatmamız gerekiyor.

Tam Sürüm Yaz Aylarında

Daha önce de Microsoft tarafından yapılan açıklamalarda Microsoft Office 2016’ın 2015’in ikinci çeyreğinden sonra yayınlanacağı açıklanmıştı. Microsoft Office 2016’in beta sürümü ile kullanıcılarla erken buluşması her ne kadar kullanıcıları memnun etse de beta sürümü olması ve kısıtlamalarla gelmesi Microsoft Office 2016 için dez avantaj.

office


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.