Microsoft’un internet sitesinde bulunan bazı sayfalar Google Chrome ile açılmıyor. Son zamanlarda en çok eleştirilen konu haline geldi.

Google Chrome kullanan kullanıcılar Microsoft‘un websitesine girdikleri zaman bazı web sayfalarını görüntüleyemiyorlar. Son zamanlarda sıkça eleştiri konusu olan Chrome, hakkında detaylar gelmeye başladı. Google Chrome’dan kaynaklandığı belirtildi.

Çözümü Yok!

Google Chrome‘dan kaynaklanan bir sorun olduğu düşünülen ve bu hata ile bugüne dek bir çözüm yolu sunulmamışken bir gelişme yaşandı. Gelen bilgilerde bir çözüm yoluna ulaşarak bu sorunun ortadan kaldırılacağı belirtildi.

Sorun Nasıl Çözülecek?

Google Chrome kullanıcılarının Microsoft’un bazı sayfalarını görüntüleyememesi sonucu gelen çözüm ile sorun ortadan kalkabilir. İlk olarak işleme başlamak için kullanıcılar Chrome Ayarlar > Gelişmiş ayarları göster > Gizlilik > İçerik ayarları > Tüm çerezler ve site verileri > Tümünü Kaldır i yolunu takip ederek adımları uygulaması gerekiyor. Bu şekilde sorunun ortadan kalkıp kalmadığı test edilebilir.

Edge’de Herşey Normal!

Google Chrome’da Microsoft’un bazı sayfaları hata verirken Edge tarayıcıda herşeyin normal olduğu görülüyor. Olurda Edge üzerindende hata almaya başlarsanız aynı adımları uygulayarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Sorun Chrome’dan kaynaklandığı söyleniliyor. Ancak bu kadar websitesinde sorun yokken tek Microsoft’ta olması birazda Microsoft ile kaynaklı olacağını düşündürüyor. Bakalım ilerleyen günlerde kokusu daha fazla gelir elbette.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here