Ana Sayfa Akıllı Telefon Microsoft Surface Duo Sızdı – Son Görsel

Microsoft Surface Duo Sızdı – Son Görsel

Microsoft Surface Duo satışa hazırlanmaya başladı. Telefonun bu kez gerçek görseli sızdı. Microsoft Surface Duo tasarımı doğrulandı mı?

-

Microsoft Surface Duo konsept olarak tanıtılan bir akıllı telefon oldu. İlk etapta konsept olarak duyurulmuş olsa da bu telefonun satışa çıkacağı ve katlanabilir akıllı telefonlar arasında yer alacağı biliniyordu.

Şimdi telefonun çıkışa hazır haline ait olduğu iddia edilen bir görsel ortaya çıktı ve katlanabilir Microsoft modelinin son hali görüntülendi. Paylaşılan görselde Microsoft’un rakiplerine göre çok farklı bir yapıyı benimseyeceğini anlıyoruz. Özellikle tasarım açısından.

Microsoft Surface Duo Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni görsele göre telefonda net bir şekilde gözüken menteşeler olacak. Birçok marka katlanabilir akıllı telefonlarında menteşeleri kapatmaya çalışıyor. Kullanıcılara sanki tek ekran varda ekran katlanabiliyormuş hissi verilmek isteniyor.

Microsoft’un amacının bu olmadığını kolayca anlayabiliyoruz. Üst ve alt çerçevede iki adet menteşe bölümü var ve sanki iki ayrı telefon bir araya getirilmiş kapak yapısıyla güncellenmiş gibi duruyor. Diğer katlanabilir akıllı telefonlardan tek fark bu da değil. Bunun yanında telefonun üst ve alt çerçeveler konusunda da bir hayli kalın çerçevelere sahip olduğunu anlıyoruz.

Microsoft Surface Duo

Son tanıtılan Samsung Galaxy modelini hatırlayalım. Çerçeveleri göstermemek adına kameralar bile ekrana gömülü olarak kullanılmıştı. Microsoft bunu değiştiriyor. İki ekranın da hem üstünde hem de altında çerçeve bölümleri var.

Microsoft Surface Duo

Genel yorum şöyle olabilir. Katlanabilir bir telefondan çok Microsoft Surface Duo iki ekranlı bir telefon. İki ayrı ekran bir araya getirilmiş ve kapak üzerinde de olsa herhangi bir üçüncü ekran kullanılmamış.

Son halini görmüş olduğumuz telefonun teknik özelliklerini de hatırlamak istersek, bu modelde Snadpragon 855 işlemci yer alacak. 6 GB RAM ve 1 nesil geriden gelen işlemci, günlük kullanım bir telefon için gayet iyi olacaktır. 5.6 inçlik iki ekran ve 11 MP tek arka kamerada bizim bildiğimiz son detaylardan.

Yeni bilgiler, sızan görseller, görsellerle beraber otoritelerden gelen yeni tahminler gösteriyor ki Microsoft Surface Duo satışa çıkacak. Microsoft bu modelle farklı bir yorum getirecek ve katlanabilir telefonlarla uzun süre sonra yeniden pazardaki yerini alacak.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Instagram Silinen Mesajları Yeniden Gösteriyor

Ünlü sosyal medya uygulaması Instagram, bugün ilginç bir sorunla gündemde. Forumlarda kullanıcıların ardı arkasına yaptığı paylaşımlarla ortaya çıkan sorunda Instagram silinen mesajları...

Huawei, Bilgisayar ve Monitör Pazarlarına Girmek İstiyor

Belki de ABD yasağı, belki de Xiaomi'nin PC monitör pazarındaki baskısı. Her iki durumda da güvenilir bir kaynak, Huawei'nin söz konusu pazara...

Huawei’den Lazerli Kablosuz Şarj Aleti Geliyor!

Kablosuz şarj, uzun zamandır geleceğin akıllı telefon teknolojisi olarak müjdelendi ve telefonların kablosuz bir şarj pedi üzerine yerleştirilmesine veya bir kablo takılmasına...

Apple iPhone 12 Serisinin Model İsimleri Sızdırıldı!

Apple iPhone 12 serisi çok yakında piyasaya sürülecek. Telefon serisiyle ilgili detaylar gün geçtikçe ortaya çıkmaya devam ediyor. Son gelişmeye göre, "L0vetodream"...

Samsung Galaxy S21 Ultra, 5000 mAh Batarya İle Gelecek!

Samsung, yeni amiral gemisi olan Galaxy S20 ve Galaxy Note20 serisini çoktan piyasaya sürdü. Şimdi ise, gelecek yıl çıkacak olan yeni nesil...