Microsoft firması kurulduğu günden beri hayatımızın büyük bir önemli yerini kaplıyor. O Kadarki Microsoft’un yaptığı bütün ürünleri piyasadan sildiğimiz düşündüğümüzde bilgisayarımız başta olmak üzere oyunlar, teknolojik makineler, telefonlar, uygulamalar, programlar, oyunlar, tabletler…. bütün hayatımız kararacaktır.

Ancak Microsoft tarafından üretilen Surface Pro 3 malesef tarihinin en düşük puanını aldı rakiplerinden kat kat daha geride kalan Microsoft’un Suface tablet serisi 10 üzerinden 1 puan almayı başardı.

surface pro 3 - 1

Bu tablet serisinin birinci ve ikinci serileri incelenmiş ve bazı hatalar bulunmuş ve inceleme birlikleri tarafından Surface Pro serisinin üçüncüsü merakle bekleniyodu çıktığı anda iFixit tarafından didik didik edildi hatta o kadarki Tablet parçalara ayrılarak detaylıca incelediler. Aslında bir çok tableti bu şekilde incelesek aldıkları puanı alamadıklarını görürüz çünkü bir tableti param parça yapıp incelediğimizde birçok kusur görebiliriz.

İşte Microsoft'un Yeni Telefonu Surface'ten İlk Görüntüler

Özellikle Microsoft’ûn ürettiği bu üçüncü tablet serisi tamir bakımından çok çok zor o kadarki birçok bilgisayarcı bile bunu başaramıyor işte sırf bu yüzden 10 üzerinden 1 puan aldığı gündeme gelmiş durumda.

Ancak sadece buda değil Microsoft’un bu tabletinin pil ömrüde kısa olduğu gibi pil’i yapımcılar monitöre sıkı bir şekilde yapıştırmışlar üstelik sadece bununla yetinmeyip içindeki donanımlarında bir birine yapışık olduğu gündemde. Yani bir parça bozulsa tamir’i imkansız diyebileceğimiz kadar zor. Sanırızki Microsft tamir bakımından zor olan bir tablet yaparak bozulanlar tekrar alsın gibi bir çaba ile yapmış olabilirler


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.