Ana Sayfa Oyun Minecraft Minecraft: Pocket Edition Discovery Güncellemesi ile yeni özellikler geldi

Minecraft: Pocket Edition Discovery Güncellemesi ile yeni özellikler geldi

-

Minecraft hayranları Adventure Time güncellemesini beklerken, Mojang oyunun Windows ve Cep versiyonları için bir başka önemli güncelleme yayınladı.

Discovery Update, Minecraft Marketplace de dahil olmak üzere oyunda birçok yeni özellik ve iyileştirme getiriyor. İkincisi, oyuncuların doğrudan oyun içinden topluluk yaratmalarına göz atmalarını, satın almalarını, indirmelerini ve oynatmalarını sağlar.

Yeni bir Skyrim Mash-up Pack‘in yanı sıra yeni bir yer olan Woodland Konakları satın alınabiliyor. Güncelleme, haritacı köylü ve keşif haritaları, yeni enchantments, beton ve beton tozu, Macera Modu, yeni başarılar, elle yuva, lamalar, shulker kutuları, çizilebilir yataklar ve çok daha fazlasını getiriyor.

Ayrıca, pek çok hata düzeltmesiyle birlikte, güncellemede bir sürü değişiklik var. En önemli düzeltmeleri aşağıda listeledik:

  • Elytra promosyoncuları için iyi haber – Artık bir yay ve okla kendini vurabilirsin (ve ayrıca iksirlerle kendini tekrar sıçratabilir!)
  • Atlar şimdi atlarlarken ses çıkarırlar! Neeeeigh!

Açıkçası, birçok yeni özellik ve sırların geliştiriciler tarafından bahsetmediği, böylece oyuncular oyunu oynarken onları keşfedebilirler. Minecraft’ın Android ve iOS sürümleri: Pocket Edition bugün güncellemeyi aldı, bu nedenle bunları App Store ve Google Play aracılığıyla kontrol etmek isteyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En İyi 5 Beast Kulak 2019!

1. Powerbeats Pro Tasarım: Kulak İçi | Gürültü engelleme: Hayır | Kablosuz: Bluetooth | Pil ömrü: 9 saat |...

Microsoft, bazı pazarlarda Android ve iOS için Dijital Asistan Cortana’yı atıyor!

Cortana; Amazon Alexa ve Google Assistan'a ciddi bir rakip olarak yerleştirilmişti ancak bugünlerde bir Windows eklentisi gibi hissediliyor ve Android ve iOS...

Asus ZenBook Pro Duo UX581GV İncelemesi

Dizüstü bilgisayar tasarımlarının ne kadar etkili olabildiğini, satın alıp bir süre kullandıktan sonra anlıyoruz. Bu yüzden söz konusu tasarım olduğunda biraz daha seçici olmalıyız....

Xiaomi Katlanabilir Kapaklı Telefon Üzerinde Çalışıyor!

Motorola Razr, retro tarzı, kapaklı tasarıma sahip ilk dünyanın ilk katlanabilir telefonu. Ancak Motorola'nın yanı sıra, böyle bir cihazı geliştirmekle ilgilenen diğer...

Huawei MatePad Pro Çıkış Tarihi Açıklandı!

Son birkaç haftadır hakkında söylentilerin olduğu Huawei'nin MatePad Pro amiral gemisi tableti hakkında yeni bilgiler mevcut. Tüketici Ticaret Grubunun CEO'su Richard Yu,...