Ana Sayfa Oyun Minecraft Minecraft: Pocket Edition Discovery Güncellemesi ile yeni özellikler geldi

Minecraft: Pocket Edition Discovery Güncellemesi ile yeni özellikler geldi

-

Minecraft hayranları Adventure Time güncellemesini beklerken, Mojang oyunun Windows ve Cep versiyonları için bir başka önemli güncelleme yayınladı.

Discovery Update, Minecraft Marketplace de dahil olmak üzere oyunda birçok yeni özellik ve iyileştirme getiriyor. İkincisi, oyuncuların doğrudan oyun içinden topluluk yaratmalarına göz atmalarını, satın almalarını, indirmelerini ve oynatmalarını sağlar.

Yeni bir Skyrim Mash-up Pack‘in yanı sıra yeni bir yer olan Woodland Konakları satın alınabiliyor. Güncelleme, haritacı köylü ve keşif haritaları, yeni enchantments, beton ve beton tozu, Macera Modu, yeni başarılar, elle yuva, lamalar, shulker kutuları, çizilebilir yataklar ve çok daha fazlasını getiriyor.

Youtube’dan izle

Ayrıca, pek çok hata düzeltmesiyle birlikte, güncellemede bir sürü değişiklik var. En önemli düzeltmeleri aşağıda listeledik:

  • Elytra promosyoncuları için iyi haber – Artık bir yay ve okla kendini vurabilirsin (ve ayrıca iksirlerle kendini tekrar sıçratabilir!)
  • Atlar şimdi atlarlarken ses çıkarırlar! Neeeeigh!

Açıkçası, birçok yeni özellik ve sırların geliştiriciler tarafından bahsetmediği, böylece oyuncular oyunu oynarken onları keşfedebilirler. Minecraft’ın Android ve iOS sürümleri: Pocket Edition bugün güncellemeyi aldı, bu nedenle bunları App Store ve Google Play aracılığıyla kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: En İyi Minecraft Seedleri

Youtube linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Blue QLED Teknolojisi Nedir?

Samsung, tüketici elektroniği, ağlar, yarı iletkenler, kameralar, ekranlar ve daha fazlasını içeren çeşitli teknolojilerde büyük bir deneyime sahip. Bunların dışında, QLED (Quantum...

Lenovo YOGA 27 AIO Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Yeni tanıtılan, Lenovo YOGA 27 AIO (All In One Yani Hepsi Bir Arada Bilgisayar), 4K (3840 x 2160 piksel) çözünürlüğe sahip 27...

Oppo’nun Yeni Televizyonlarına, Kumanda Şoku!

Oppo, Oppo TV R1 ve Oppo TV S1 ile, akıllı televizyon sektörüne resmen giriş yaptı. Oppo TV S1, 4K QLED ekrana ve...

Samsung Galaxy Buds Live, Mistik Mavi Renk Seçeneği İle Karşınızda!

Samsung'un yeni kulaklıkları Mistik Siyah, Mistik Beyaz ve Mistik Bronz olmak üzere üç renkle satışa sunulmuştu. Samsung, 26 Ekim'de başlayıp 1 Kasım'da...

Xiaomi Mi Box 4S Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Beklenildiği üzere Xiaomi Mi Box 4S tanıtıldı. Sadece 43 dolarlık bir fiyatla satışa çıkan yayın cihazı, dün sızdırılmıştı. Xiaomi Mi Box 4S...