Ana SayfaİncelemeMinion Rush İnceleme

Minion Rush İnceleme

-

Gameloft tarafından hazırlanan geliştirilen ve yayınlanan bu hoplamalı zıplamalı oyun Minion Rush.

despicable-me-minion-rush

Merhaba arkadaşlar. Bugun sizlere Minion Rush (Çılgın Hırsız) oyununu tanıtacağız. Minion Rush yani çılgın hırsız adlı oyun eğlenceli vakit geçirilebilecek ve zevk alınabilecek bir oyundur. Daha sonra animasyon filmleri yapılarak dünya genelinde oldukça sevilen bir karakter haline gelmiştir. Çok çılgın olan bu karakter ile çıkan yangında itfaiyeyi çağırarak binanın katları arasındaki bölgelerdeki yangınların söndürülmesine yardımcı olacaksınız. Fakat hatalı çağırmalar gerçekleştirmemeye gayret gösterin.

Screenshot.276423.1000000

Ayrıca korkarak aşağıya doğru kaçmakta olan kişilerden kurtulmanız ve onlara çarpmamanız gerekiyor. Çünkü onlara çarparsanız canınızda oldukça azalma meydana gelmektedir. Bu sebeple bu konuda bayağı dikkatli olmanız gerekecek diyebiliriz. Yukarılara doğru çıktıkça size verilen hediyeleri toplayarak kendinizi güçlendirebilir ve hızınızı artırabilirsiniz.
Oyun Appstore’ da oldukça fazla ilgi görmekte ve rağbeti çok olan bir oyun. Yenilikçi ve kendine has bir oyun olan minion rush herkesi eğlendirebilir.

Minion Rush Appstore’ da en iyiler bölümünün ücretsizler kısmındadır.
Oyunu beğeneceğinizi ümit ediyor ve herkese iyi oyunlar iyi günler diliyorum.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here