Avira artık cebinizi de koruyor.

Dünya’nın önde gelen güvenlik yazılım şirketlerinden Avira mobil ticaretin kazandığı ivmeyi göz ardı etmedi ve android cihaz  kullanıcılarına özel Avira Antivirus Security Pro uygulamasını piyasaya sürdü. 

Silikon vadisinde ki yeni android uygulama geliştirme ofisinde titizlikle yapılan çalışmalar neticesinde ortaya çıkarılan bu uygulama kullanıcılarına tam koruma sağlamasının yanı sıra, cihazların performansına olan etkilerinin de minimum seviye olduğu gözlerden kaçmıyor.

Bir kaç ayırt edici özelliği ile diğer yazılımların arasından kolayca sıyrılmayı başaran Avira Antivirus Security Pro cihazları; virüsler, casus yazılımlar ve truva atlarına karşı titizlikle korurken aynı zamanda, my.avira.com internet sitesi aracılığı ile cihazlarınıza uzaktan müdahale imkanı sunuyor. Bu sayede; mobil cihazlarınızın konumunu GPS ve hücresel veri akışından görüntüleyebilir, kayıp ve çalınma gibi durumlarda  telefonunuz sessiz konumda olsa dahi telefonunuzu çaldırabilir, cihazınızı kilitleyebilir ve hatta içerisindeki tüm özel dosyalarınızı silebilirsiniz.

Akıllı Cep telefonları için Android 2.2 (Froyo) ve üzeri sürümlerde, tabletlerde ise  Android 4.0 (Jelly Bean) ve üzeri sürümlerde kullanılabilen uygulama yaptıkları ve yapacakları ile adından çok sık söz ettireceğe benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here