Ana Sayfa Akıllı Telefon Moto Z2 Force Sızıntı Görseller Gelmeye Başladı

Moto Z2 Force Sızıntı Görseller Gelmeye Başladı

-

Motorola Mobility’nin Moto G5 ve Moto G5 Plus ürünlerini piyasaya sürdükten sonra ne yapıyor olduğunu merak ediyor musunuz? Şirket, birkaç üst seviye modeli de içeren birkaç yeni akıllı telefonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor: Moto Z2 ve Moto Z2 Force.

Bu ayın başlarında, bir Moto Z2 logosu gördük ve iddia edilen şekliyle Moto Z2 Force basın görüntüsüne bakabiliriz.

@OnLeaks ve Slashleaks tarafından ortaya konan Moto Z2 Force, geçen sene Moto Z Force‘u andırıyor, ancak elbette – birkaç dikkate değer farklılık var. Orijinal Z Force’nin aksine, Z2 Force çiftli arka kamera özelliğine sahiptir ve ön tasarımda tümüyle daha iyi entegre görünen bir parmak izi tarayıcı kullanıyor. Akıllı telefonun sağ tarafında bulunan bir Lenovo logosunu da görebiliyoruz. Bunun dışında, yeni cihaz şaşırtıcı olmayan bir şekilde Moto Mods‘u destekliyor ve oldukça ince görünüyor.

Moto Z2 serisinin özellikleri hakkında bir fikrimiz olmamasına rağmen, Z2 Force‘un kırılgan bir ShatterShield ekran ve cömert bir pil (öncekiyle aynı) paketi olacağını farz edelim, normal Moto Z2 ise Normal ekran ve daha küçük bir pil gibi görünüyor.

Motorola, Moto Z2 ve Z2 Force’un yanı sıra bir Moto E4 serisi ve bir Moto C serisi de piyasaya sürüyor. Şimdiye kadar elde edilen bilgilerden, özelliklerin modele göre değişmesine rağmen, tüm Moto E4 ve Moto C telefonların 5 inçlik ekranlarla geleceği görünüyor (örneğin, daha iyi özelliklere sahip Moto E4 Plus ve Moto C Plus modellerinin olması gerektiği gibi) Ve daha büyük piller).

Moto E4 serisi açıkça 2016 Moto E3’ü değiştirecek, ancak Moto C ailesi yepyeni bir model ve dün bildirildiği üzere şimdiye kadarki en ucuz Moto akıllı telefonları içerecek.

Motorola, bu yeni telefon modellerini aynı anda duyurmayacak. Özellikle, Moto Z2 ailesi resmi olarak 2016 yılındaki Moto Z serisinin bir yıl sonra Haziran ayı içinde piyasaya sürmesi bekleniyor.

Aşağıda Sızıntı görüntüler yer almaktadır.

Sırasıyla: Moto C Plus – Moto C Plus – Moto E4 – Moto Z2 Force

25,613BeğenenlerBeğen
56,968TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here