Ana SayfaİncelemeMotoGP 15 Oyun İncelemesi

MotoGP 15 Oyun İncelemesi

-

Motorsiklet yarışları arasında en iyi oyunlar arasında yer alan ve her sene satış rekorları kırmaya adım adım ilerleyen MotoGP 15 oyunu bu sene 24 Haziran ile birlikte piyasaya çıktı. Her ne kadar oyunun sızdırılmasıyla birlikte torrent’lere daha önce düşen MotoGP 15‘i stem aracılığı veya dijital yayıncıları tarafından satın alabilirsiniz.

moto gp15 1

Grafikler Son Haddine Ulaştı Acaba Oyundamıyız? Gerçektemi Yaşıyoruz?

Oyun motorları unity, cry engine, crytek gibi programların geliştiğini hepimiz biliyoruz ancak MotoGP yapımcılarının kullandığı motorlar tabiki tek program aracılığı ile yapılmıyor. Ancak oyunu geliştirdikleri modül ve sistemleri harikulade seviyede geliştirkdikleri kesin gözüyle bakılıyor. Oyunun içine girdiğimizde grafiklerin ve heyecan dolusu atmosferin büyüsüne kapılmamak gerçekten elde değil çünkü yapımcılar bu sene çok iyi bir iş başarmışlar ve oyunun grafiklerini ciddi derecede yükseltmişler diyebiliriz. Oyunu oynarken motordan çıkan sesler dönemeçlerde hızlı bir dönüş ile birlikte yere sürtünmemizde çıkan sesler rakiplerin kazasında oluşan alevlenme, gerçekçi animasyonlar ile oyunun büyüsüne kapılıyoruz oynadığımız oyunu bir oyun gibi değil sanki kaşımızda gerçekten bir televizyon var ve MotoGP yarışçıları pistte yarışıyor.

moto gp15 3

MotoGP 15 Oyun Tanıtımı

MotoGP 15 oyunu 24 Haziran ile birlikte çıkmasıyla piyasada yeni bir hareketlenme şimdiden satışlarda değişim ve oyun sitelerinde yeni bir farklılık görmemiz mümkün. Oyunumuzun amacı tabiki değişmiyor ve her seneki gibi sabit konu üzerinden devam ediyoruz. Oyunumuzda hazır MotoGP yarışçılarından birini seçip yarışlarda hızlı oyunlar oynayabilirsiniz ya da kendi oyuncunuzu yaratıp kariyer modlarını tercih edebilirsiniz tabiki oyunda kendi oyuncunuzu seçerseniz ilk başta kullandığını motor ve oyuncunuzun tecrübe punaları oldukça düşük oluyor ancak katıldığınız yarışlarda dikkatli oyun oynamanız ve yarışlardaki başarılarınız sizlere reklam firmalarından sponsor destek parası olarak ve yarışlardan elde ettiğiniz birinci ikinci ve üçüncülük’lerden kazandığınız para ile motorsikletinizi geliştirebilirsiniz motorsikletinizin hızı freni motorgücü ne kadar güçlü ne kadar ultra düzeyde olursa yarışları kazanmanız çok daha kolay olacak

moto gp15 4

MotoGP 15 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:  Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 850 @ 3.30 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 @ 1GB / ATI Radeon HD 6790 @ 1GB*
Boş Alan: 30 GB
DirectX: Version 10

İşletim Sistemi:  Windows 7 SP1 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit

İşlemci: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz / AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290X*
Boş Alan: 30 GB
DirectX: Version 11

Ek Not: Dizüstü bilgisayarların ekran kartlarında çalışabilir ancak resmi olarak desteklenmemektedir.

Sistem gereksinimleri yukardaki gibi olan MotoGP 15 oyunumuzun tek sıkıntılı noktası boyutunun 20 GB‘a yakın olması sosyal medya ve oyun indirme sitelerine baktığımızda şuanda kullanıcıların en çok kızdığı nokta budur.

moto gp15 2
Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here