Ana SayfaAkıllı TelefonMotorola Edge S, Yarın Görücüye Çıkıyor!

Motorola Edge S, Yarın Görücüye Çıkıyor!

Yeni Motorola Edge S, yarın piyasaya sürülecek. Telefonun çoklu ekran özelliğine sahip olması bekleniyor.

-

Lenovo’nun da sahibi olan Motorola, yeni akıllı telefonunun Motorola Edge S olarak adlandırıldığını onayladı. Telefonla ilgili yeni özelliklerse gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

En sonki bilgilere göre, akıllı telefon, iş profesyonellerine yönelik görünen Multi-Screen Collaboration adlı bir özelliğe sahip olacak. Bu özellik, içeriği akıllı telefondan bir monitöre veya başka bir harici ekrana yansıtarak kullanıcıların çalışmalarını daha büyük bir ekranda sergilemelerine olanak tanıyor.

Şirket, Qualcomm Snapdragon 870 işlemciyle desteklenecek ve bu işlemciye sahip ilk akıllı telefon olarak piyasada yerini alacak. Telefonun bu kullanışlı özelliği de, müşterilerinin oldukça işine yarayacak.

lenovo1

Motorola Edge S’nin 105Hz yenileme hızı sunan 6,7 inçlik bir ekrana sahip olması bekleniyor. Arka tarafında 64 megapiksellik ana sensör de sunan dörtlü kamera kurulumunu da beraberinde getireceği söyleniyor.

Telefonun 16 + 8 megapiksellik çift kamera kurulumuna sahip olduğu da bildiriliyor. Aynı zamanda Android 11 işletim sistemiyle desteklenmesi beklenen Motorola Edge S, yarın görücüye çıkacak ve resmi olarak piyasada yerini alacak.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here