Motorola, son yıllarda çıkış yakalayan ve ardı ardına akıllı telefon tanıtımları yapmaya başlayan markalar arasındaki yerini aldı. Birkaç farklı seride yoluna devam eden markanın şimdi ise yeni bir akıllı telefon modeli daha ortaya çıktı. Motorola Moto C2 adıyla ortaya çıkan yeni modelin detayları ise ECC sertifikasında görüldü.  Muhtemelen bu yıl içerisinde satışa çıktığını göreceğimiz yeni model Motorola Moto C2 akıllı telefonları için ortaya çıkan detaylara ve beklentilere geçelim.

Motorola Moto C2 Uygun Fiyatlı Bir Seri Olacak

Motorola Moto C2 akıllı telefonları için ortaya çıkan ilk detaylar telefonun hangi sınıfa dahil olacağı konusunda oldu. Buna göre yeni seri akıllı telefonların giriş seviyesi bir model olması bekleniyor. Öyle ki Motorola Moto C2 için paylaşılan sertifika içerisinde telefonun Android GO projesiyle beraber geleceği üzerinde duruluyor.

Android Go projesinin düşük sistemli akıllı telefonlar için güncelleme desteğinin devam etmesi olduğunu düşünecek olursak, yeni seri de böyle bir akıllı telefon modeli olacak. Muhtemelen mevcut modelin biraz daha zenginleştirilmiş bir modeli olarak satışa sunulacak olan yeni akıllı telefonların, 5 inç ya da 5.2 inç ekran kullandığını göreceğiz.

Motorola Moto C2

2000 mAh değerinde bataryası ve 1 GB RAM bellek miktarı da ortaya çıkan detaylar arasında. Yeni modelin işlemcisi konusunda ise en ufak bir bilgi elde etmek mümkün olmadı. Muhtemelen MediaTek işlemcilerinin geleceği yorumunu ise yapabiliyoruz. Tasarım kısmına geldiğimiz zaman ise çok daha geniş bir kullanım alanına sahip olacak bir telefondan söz ediliyor. Özellikle üst çerçeve alanının kaldırılması gibi bir durum söz konusu olabilir.

Fakat bunlar içinde biraz daha fazla detayın ortaya çıkmasını beklemek gerekiyor. TENAA kayıtları ya da performans testlerinden sonra bu konuda daha fazla bilgi paylaşımı yapmak mümkün olabilir. Mevcut paylaşımlar ve sızan görsellere göre sadece bu kadar sınırlı paylaşımlar yapmak mümkün. Yeni model için tanıtım tarihi ve fiyat konusunda da şu an için en ufak bir bilgi bulunmuyor. Bu konuda paylaşımlar ortaya çıktıkça sitemizde yer veremeye devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here