Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Motorola Moto G4 Plus Kutusunda Kulaklık Yok!

Motorola Moto G4 Plus Kutusunda Kulaklık Yok!

-

Motorola Moto G4 piyasaya çıktıktan hemen sonra cihaz için yapılan teslimatlar ile birlikte kutu açılımları yapılmaya başlanıldı.

Lenovo ile birlikte çok iyi bir adım atan Motorola, Motorola Moto G4 modeli ile birlikte Türkiye‘ye giriş yaptı. Türkiye pazarlarında satılmakta olan Motorola Moto G4 modeli ile birlikte kullanıcılar uzun bir aradan sonra tekrar Motorola ile tanışma fırsatı elde ettiler.

Türkiye‘de yer alan model ile marka çok yüksek beklentiler içerisine girmiş durumda.

Cihaz için şuana kadar bir çok test yapılmış olurken, son olarak Motorola Moto G4 kutu açılış videoları çekilmeye başlandı. Türkiye dışında pek çok ülke pazarında da yer alan cihaz için bu bakımdan ilgi oldukça yüksek.

Motorola G4 Plus Açılış

Cihazı mağazadan aldığınız anda beyaz renkli sade bir kutu sizi karşılamakta. Kutunun kapağını açtığınız ilk anda cihaz üst tarafda konumlandırılmış olduğu görülmekte.

Cihazı masaya bıraktıktan hemen sonra kutu içerisini incelemeye devam ederken, kare şeklinde bir şarj adaptörü olduğu görülmekte. Daha sonra ise USB şarj kablosu ile şarj etmenin mümkün olduğu görülüyor.

Bir sorun var ki kutuda eksik olan kulaklık kutu içerisinde yer almıyor. Bu büyük bir eksiklik olarak görülmekte ve kutu içerisinde diğer içeriklerin ise garanti belgesi olarak görüldüğünü belirtelim.

Kutu içeriği zayıf kalan Motorola Moto G4, performansı ve tasarımı ile dikkat çekiyor. Bu bakımdan kutu içeriğinden ziyade telefonun donanımları ve özellikleri kullanıcılar için cazip olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here