motorola moto maxx görüntülendi

Motorola’nın amiral gemisi telefonu Droid Turbo‘nun uluslararası pazara yönelik modeli Moto Maxx görüntülendi. İşte telefonun görselleri ve teknik özellikleri.Bu konumuzda Moto Maxx‘ın özellikliklerini sizlere sunacağız.

 

Son zamanlarda iyi bir yükseliş grafiği çizen Motorola, ilk olarak Google’ın bu yılki amiral gemisi Nexus 6 ile kullanıcılarının karşısına çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde Lenova’ya satış işlemleri resmiyet kazanan şirket, artık Çinli Lenovo’nun uluslararası pazardaki yeni ismi olacak.

Bu satıştan sonra dünyanın en büyük üçüncü üreticisi konumuna yükselen Lenovo, ilk hamlesini yapmakta gecikmedi. Amerika pazarı için 3900 mAh bataryaya sahip Droid Turbo modelini geçtiğimiz günlerde resmiyete kavuşturan firma görünen o ki bu yıl Android pazarı işgal edeceğe benziyor.

karşınızda motorola moto maxx
Motorola Moto Maxx’ın Arkası

Karşınızda Motorola Moto Maxx !

Motorola’nın herkes tarafından beğenilen donanım özellikleriyle dikkat çeken telefonu Droid Turbo’yu, ABD’nin GSM operatörü Verizon’a özel bir isim olduğu için uluslararası pazarda bu telefonu bu isimle göremeyeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here