Ana Sayfa Akıllı Telefon Motorola Moto Z4 Force Canlı Canlı Görüntülendi - İşte Özellikleri!

Motorola Moto Z4 Force Canlı Canlı Görüntülendi – İşte Özellikleri!

Motorola'nın en yeni akıllı telefonun Motorola Moto Z4 Force'un çıkış tarihi söylentilerine şirket son noktayı koydu...

-

Bu haftanın başlarında, Motorola’nın Moto One Macroyu tanıtmak üzere olduğunu bildirdik. Yeni bir sızıntıyla şirket bir kez daha ilgi odağı oluyor. One Macro telefonun etkiliyiciliğine ek olarak şirket, başka bir ileri teknoloji ürünü akıllı telefonu piyasaya sürecek.

Kaynağa göre, Motorola’nın yaklaşmakta olan cep telefonu Moto Z4 Force markasını taşıyacak. Moto Z4 standardının piyasaya sürülmesinden sonra bir Twitter kullanıcısı, şirketin “Force” varyantının tanıtım ayrıntıları hakkında bilgi için şirketin Twitter hesabına bir soru gönderdi.

Şirketin bu yıl başka hiçbir Moto Z cihazını tanıtmayacağına dair bir cevap aldı. Ayrıca şirketin önceki “Force” serisi akıllı telefonlarında gözlendiği gibi, Android One sertifikasına sahip değil.

Aynı zamanda Force serisi cihazlarda Corning Gorilla Glass koruması bulunmuyordu. Dahası bu cihaz akıllı telefonların “Z” serisinin temelini oluşturan Moto Modları desteklemiyor. Bu akıllı telefonun adıyla ilgili iddiaların doğru olup olmadığını ileride öğreneceğiz.

Akıllı telefon hakkında henüz bir özellik mevcut değil. Ancak ilerleyen zamanlarda akıllı telefonun özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız. Telefonun tam olarak ne zaman çıkacağına dair açıklamalar izin bizi takip edin.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Xiaomi Mi 9T, MIUI 12 Güncellemesi Aldı

Daha önce sadece kapalı beta sürümünde mevcut olan Xioami'nin kullanıcı arayüzünün en yeni sürümü MIUI 12, şimdi bazı Mi 9T telefonlarına (Bazı ülkelerde Redmi...

2020’nin En İyi Android Televizyonları

İnternet, televizyonları akıllı hale getirmek de dahil olmak üzere birçok şeyi mümkün kıldı. Akıllı televizyonlar, sıradan dijital ve kablolu televizyonlara kıyasla çok...

En İyi Android Strateji Oyunları 2020

Uzun yolculukları kısaltan en iyi yöntem, telefonlara oyunlar yükleyerek yapılıyor. Peki, o yolu daha heyecanlı hale getirmek ister misiniz? Android strateji oyunları bunu...

En İyi Savaş Oyunları 2020

Oyun severler ya da en iyi oyunlar neler gibi detayları öğrenmek isteyenler için en iyi 10 savaş oyunu haberimii okumaya devam edin.

2020’nin En İyi Bedava Android Yarış Oyunları

Yarış oyunları, hız tutkunları için vazgeçilmez. Hırsı ve kıyasıya rekabeti yansıtan oyunlar hayatımızda büyük bir yer sahibi. Bu yüzden 2020'nin en iyi...