Ana Sayfa Akıllı Telefon Motorola Razr Canlı Kanlı Ortaya Çıktı

Motorola Razr Canlı Kanlı Ortaya Çıktı

Motorola Razr adım adım yaklaşıyor. Bu kez Motorola Razr akıllı telefonlarının canlı görselleri paylaşıldı. Yeni modelin tasarımı nasıl olacak?

-

Farklı yapıda akıllı telefon modellerini daha sık görmeye başladık. Zaten çerçeveli akıllı telefonlar son buldu. Artık ya tamamen çerçevesiz akıllı telefon modelleri sunuluyor ya da buna benzer benzersiz tasarımlar sunuluyor. Bu tasarımlarda katlanabilir akıllı telefon modellerinin farklı bir yeri var. Sürekli yeni modellerin eklendiği katlanabilir akıllı telefon modellerine eklenecek olan son seri ise Motorola Razr olacak.

Motorola Razr Tasarımı Nasıl Olacak?

Kısa bir süre önce yeni seri akıllı telefon modellerine ait olduğu iddia edilen bazı görseller paylaşılmıştı. Yeni akıllı telefonların tasarımını gösteren bu görsellerin hemen sonrasında Motorola Razr akıllı telefonlarının canlı görüntüleri ortaya çıktı.

Telefonun kullanılırken çekilmiş bir görüntüsü olduğu iddia edilen görüntünün paylaşılmasıyla beraber tasarım netlik kazandığını söylemek gerekiyor. Öyle ki telefonun son görselleri daha önce sızdırılmış olan görsellere oldukça benziyor.

Bu da üzerinde durulan tasarımın doğrulandığını göstermekte. Genel olarak tasarıma baktığımız zaman Motorola Razr akıllı telefonların dikine uzun bir model olacağı görülüyor. Telefonun alt kısmında geniş bir kapak tutacağı alanının olduğunu görülüyor. Bunun dışında ekranın tam ortasında menteşe alanının kullanıldığını görmek mümkün oluyor. Telefonun tutulduğu noktada bir menteşe bölümünün yer aldığı net bir şekilde görülüyor.

Motorola Razr

Telefon tanıtıldığı zaman daha net olarak göreceğiz ancak görünen o ki beklendiği gibi dikine katlanan bir akıllı telefon modeli sunulacak. Daha önce sunulan akıllı telefon görsellerinde de yer aldığı gibi telefon katlandığı zaman üst kısımda bir mini ekran alanı bulunacak. Bu ekran alanının da yine dokunmatik olması beklentisi var.

Tasarımı konusunda belli başlı detayları ortaya çıkan Motorola Razr, teknik özellikler kısmında da Snapdragon 710 işlemcilerini sunacak. Orta segment işlemcilerin 4 ve 6 GB RAM ile desteklenmesi de yine beklenen detaylar arasında.

Ekran kısmında ise 6.2 inçlik OLED ekranın kullanılacağı söyleniyor. OLED ekran katlandığı zaman, 2,69 inçlik bir ekran sunulacak. 800 X 600 piksel değerinde olacak olan diğer ekranın detayları belli değil.

Bu özellikleriyle beraber 1500 dolar satış fiyatına sahip olacağı sızdırılan akıllı telefonların 2019 yılı bitmeden tanıtılması söz konusu olacak.   

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Huawei Watch Fit İncelemesi – Alınır mı?

Huawei, akıllı telefonları bir yana akıllı bileklik ve akıllı saatleriyle de kendisini göstermeye başladı. Marka bu konuda çok kararlı ve yeni ürünler...

Epic Games’in Apple’a Açtığı Dava, Temmuz 2021’de Mahkemeye Çıkabilir!

Apple ve Epic Games, Apple'ın App Store'daki popüler Fortnite oyununun eski haline getirilip getirilmeyeceğini tartışan federal bir mahkemede savaştı. Fakat gelecekte uygulamanın...

Realme 7 Serisi Avrupa’da Tanıtılacak!

Realme, tanıtım etkinliklerine doyamıyor. Nitekim şirket, üç ayrı sosyal medya gönderisinde iki yeni etkinlik duyurdu. Bu etkinliklerden biri ise Realme 7 serisini...

OnePlus Üzdü – OnePlus 8T Pro Satışa Çıkmayacak!

OnePlus, 14 Ekim'de OnePlus 8T amiral gemisi telefonunu piyasaya sürecek. Fakat söylentiler, şirketin bu yıl OnePlus 8T Pro akıllı telefonunu piyasaya sürmeyeceğini...

Apple, iPhone 12 Modellerinin İlk Sevkiyatına Hazırlanıyor!

Apple, yaklaşan iPhone 12 serisi modellerinin lansman tarihini henüz onaylamasa da, raporlar şirketin 13 Ekim'de bu etkinliğe ev sahipliği yapacağını iddia ediyor....