Lenovo tarafından satın alındıktan sonra büyük bir hız ile kar elde etmeye çalışan ve bunu başarıyla uygulayan firma Lenovo, bugün yaptığı yeni bir açıklama ile beraber geçtiğimiz günlerde yayınlanan Andrpid 4.4.3 güncellemesiyle beraber bazı sorunları beraberinde getirdiği açıklanmıştı.

Bunun üzerine harekete geçen firma Lenovo, Moto E, Moto X ve Moto G modellerinin yeni bir güncelleme ile stabilite sorunlarının giderileceği, ve 2 sürüm birden atlayarak Android 4.4.4 sürümüne güncelleneceğini duyurdu.

Bugün saat 19.00 itibariyle gerçekleşecek olan Google I/O etkinliğinden sonra yayınlanacak olan güncelleme cihazlarda bulunan Android 4.4.3 güncellemesi sonrası daha çok yaşanmaya başlayan en büyük sorunlardan bir tanesi stabilite sorununa çözüm getirecek, firma yaptığı açıklama ile beraber güncellemenin hızlandırılacağını ve kısa bir süre içerisinde ellerinden geleni yapacaklarını açıkladı.

Sony Xperia Z Ultra GPE için Android 4.4.3 Kapıda

Güncellemenin Google I/O konferansından sonra yayınlanması iddiaları internet üzerinde yer alıyor, ancak Google I/O etkinliği sonrası dahi güncellemenin yayınlanacağı konusunda heyecan yapmanızı önermiyoruz.

Bakalım güncelleme bugün yayınlanacak mı? güncelleme yayınlanır ise sizlere bildireceğiz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here