Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone 7'de 16 GB Hafıza Olmayacak!

iPhone 7’de 16 GB Hafıza Olmayacak!

-

The Wall Street Journal’dan Joanna Stern, iPhone 7’de 16 GB dahili hafıza seçeneğinin olmayacağını resmi olarak duyurdu.

iPhone kullanıcılarının uzun zamandır canını sıkan 16GB dahili hafıza seçeneği görüşünüşe göre artık iPhone 7 ile beraber tarihe karışacak diyebiliriz. The Wall Street Journal’dan Joanna Stern, -adı iPhone 7 ya da her nasıl olacaksa- bir sonraki iPhone modelinde 16 GB dahili hafıza alternatifinin olmayacağını, başlangıç hafızanın 32 GB olacağını belirtti.

Son zamanlarda 16GB hafızalı iPhone’ları olan kullanıcılar birçok uygulamayı oyunu, müziği, fotoğrafı ve 4K çözünürlüklü video kayıtlarını sınırlı depolama alanı nedeniyle cihazlarında barındırmıyorlar. iCloud bulut seçeneği bile derman olamamıştı. Apple’ın değerli yöneticilerden Phil Schiller yaptığı konuşma ile iCloud özelliğinin 16GB hafızalı kullanıcıların yardımcısı olduğu kanaatindeydi.

Kullanıcıların aslında söylemek isteyip söyleyemediklerini biz açıklayalım. iPhone 6S aldığımızı farz edelim. 16 , 64, 128 GB seçeneğimiz olduğunu düşündüğümüzde direk 16 GB yetmediği halde 16 alıyoruz. Çünkü 16 GB diğer iPhone fiyatlarına göre daha ucuz. Aslında Ucuz da diyemeyiz sadece 64 ve 128GB ye göre daha ucuz olduğunu söylüyoruz. iPhone Türkiye Fiyatı yurt dışı fiyatı gibi biraz daha ucuz olsaydı emin olun iPhone kullanıcıları sayısı artacak ve 16GB alan kullanıcılar ciddi oranda azalacaktı. Ayrıca iPhone 7 ile 256GB geleceği düşünülüyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here