NASA’nın Uluslararası Uzay İstasyonu’ndan yapmış olduğu bir canlı yayın sırasında aniden bir UFO’nun ortaya çıkması ile yayın hemen kesildi.

Dünya yörüngesi üzerinde uzay araştırmaları yapıldığı Uluslararası Uzay İstasyonu, yani ISS’yi bilmeyenimiz yoktur herhalde. Şuana kadar dünyamızın bir çok güzel yerinin fotoğrafını çeken ve uzay araştırmaları noktasında kilit bir yer olan ISS aynı zamanda kendi dünya turu sırasında da sürekli canlı yayın sağlamakta.

Fakat kısa süre önce aniden bir canlı yayın kesildi. Bu kesintinin sebebi ise bir UFO. Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz aylarda bu tarz durumlar çok kez yaşandı. Ancak bu sefer ki görüntü çok daha farklı ve garipti. Aniden görülen beyaz ve parlak bir cismin gittikçe uzaklaştığı görülmekte olan canlı yayın kısa süreliğine kesintiye uğradı.

“Tanımlanamayan Uçan Cisim” anlamına gelen UFO, bu videodaki beyazlığa da UFO denmesine neden oldu, yani sonuç olarak bu beyaz cismin ne olduğu şuan için belli değil.. Ancak, UFO kelimesi denildiğinde ilk akla gelen, “uzaylı” düşüncesi de kafalarda yer almakta “Acaba?” diye sorular düşündürmüyor değil. Şimdilik konu hakkında NASA tarafından resmi bir açıklama gelmedi. İlerleyen günlerde resmi bir açıklama gelmesi bekleniliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here