Ana SayfaTeknoloji HaberleriNeed For Speed 2015 Drift Videosu Yayınlandı

Need For Speed 2015 Drift Videosu Yayınlandı

-

EA Games firması Need For Speed E3 2015 oyununu duyurduktan sonra tüm oyun severler olarak ekranlara kilitlenip EA Gamesden yapılacak açıklamaları bekledik. Sonunda NFS 2015 oyunu için ikinci bir video yayınlandı ve video tam 15 dakikalık olmakla beraber NFS 2015 oyununu drift bölümü ele alınmış

Need For Speed serilerini gerçekten çok özledik diyebiliriz. Yıllardır piyasaya yeni oyn çıkartmayan EA Games firması neden böyle bir şey yaptı anlam veremedik.

Bu durumda bile hala piyasada en çok oynanılan yarış oyunu NFS oyunudur diyebiliriz. Çünkü istatistiklere baktığımızda hala trend kelimelerin zirvesinde NFS oyunlarını görmekteyiz. EA Games firması yeni bir yarış serisini piyasaya çıkarttığında oyun satış rekorları kırıyor ve top listelerde yer alıyordu ancak yeni nir NFS oyununu çıkmaması bizm için garipti diyebiliriz.

need for speed e3 2015 4

EA Games firması geçen ay bir açıklama yaparak NFS 2015 oyunun geliştirdiklerini duyurdu ve bu haber biz yarış tutkunlarını oldukça sevindirdi diyebiliriz. Çünkü yeni bir NFS serisi ile karşılacaktır ve oldukça mutlu olduk diyebiliriz. Ancak firma hala oyun hakkında net açıklamalar yapmış değil ve sadece oyun hakkında paylaşılan bazı görseller ve videolardan oyun hakkında durumun nasıl olduğunu çıkartıyoruz.

Şimdiden torrent siteleri nfs oyunu ile canlandı diyebiliriz. need for speed e3 2015 torrent indir kelimesine verdiğimiz bağlantıdan oyunun yeni resimlerini oyun açıklamalarını videolarını gördüğünüz gibi oyun çıktığında torrent ve zamunda olarak oyunu tek link indirebilirsiniz.

Oyun hakkında çıkan 15 dakikalık drift videosunda oyunun diğer serilerine göre oldukça geliştiğini görüyoruz. Bu kanıya nereden vardınız derseniz. 15 dakikalık bir seri oldukça yeterli diyebiliriz. Firmanında Drift konusunu seçmesindeki kanıyı şöyle açıklayalım. NFS 2015 oyununda motor seslerine çok önem verilecek diyebiliriz. Bildiğiniz gibi Drift’dede en çok motor sesleri ön planda olduğu için firma buradan bize bunu vurgulamış diyebiliriz.

need for speed e3 2015 3

Oyunun görselleri ve videoları şimdiden en çok arananlar kelimesine yerleşti diyebiliriz. Yani oyun çıkışı ile birlikte oldukça çok popüler bir oyun olacak diyebiliriz. Çünkü NFS oyununa yıllardır hasrettik ve bu çok çalışılarak yapılan oyun bizleri oldukça mutlu etti.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here