Netflix için son gelen bilgiler ile sistem içerisinde kapsamlı bir güncellemenin getirileceği öğrenildi.

Çevrimiçi olarak dizi ve film izleme platformu olarak yayın hayatını devam ettiren ve Türkiye gibi bir çok ülke içerisinde kullanılmakta olan Netflix‘te yeni bir güncellemenin geleceği öğrenildi. Şu an için zengin bir arşivi olmayan kullanıcıların daha iyi bir hizmet görmesi ve deneyim yaşamasını isteyen netflix oldukça kapsamlı bir güncelleme ile kütüphanesini zengileştirecek. Ayrıca hazırlanacak yeni kataloglar ile beraber çok farklı özgün seçeneklerde yer alacak.

Kütüphane Özgün Olacak

NetFlix için hazırlanmış olan kütüphanenin içerisinde yarı özgün bir içerik yer alacak. Böylecek kullanıcılar başka yerlerde izleyemedikleri bir çok içeriği Netflix üzerinden erişebilecek. Konu böyle olunca bir önemli açıklamada Netflix CFO‘su David Weels tarafından geldi. Netflix tarafınca özel anlaşmaların ve lisanslamaların yapıldığı ve çok kısa sürede gelişmelerin geleceği belirtildi.

Netflix için planlamalar içerisinde şu an üçte birlik bir çalışmanın tamamlandığı açıklandı. Plalanan dönüşümün gerçekleşmesi ile beraber Netflix hem piyasada gücünü arttıracak hem de sunduğu içerikler ile daha fazla kullanıcı sayısına ulaşacak.

Orijinal İçerikler 600 Olacak

Gelen son bilgiler üzerine tam rakamların açıklanmamış olmaması halinde 2016 yılı sonunda sistem üzerinde yer alan özgün içerik sayısı 600’e ulaşacak.  Bu bakımdan Netflix için günden güne özel bir platform oluşturma konusunda önemli bir adım atılmış olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here