Ana Sayfa IOS Haberleri Netflix'e Rakip Apple TV Uygulaması Tanıtıldı!

Netflix’e Rakip Apple TV Uygulaması Tanıtıldı!

Netflix'in ücretli yayınına Apple, yaptığı yeni ortaklık ile rakip oluyor....

-

Saat 20:00’da Steve Jobs Theatre’da başlayan Apple’ın “It’s show time” etkinliği, oldukça iddialı ürünlere ev sahipliği yapıyor. Apple, Roku ve Amazon ile yapılan anlaşmalarla daha da genişleyen Apple TV uygulaması nı genişleterek Mac cihazlarına getirdi.

WSJ’den hafta sonu yayınlanan bir raporda, Apple’ın popüler donanım/ yazılım medya deviyle görüştüğü ileri sürülmüştü. Artık Roku, Apple TV uygulamasıyla birlikte Apple’ın yeni yayın hizmetini getiriyor.

Apple, ilk kez bu yıl başlarında Samsung, LG ve Vizio’dan gelen yeniliklere doğrudan yönelmiş, bunun sonuncunda da yeni ve mevcut TV’lerde Apple TV uygulaması nı entegre etmeyi planladığını ileri sürmüştü. Böylelikle AirPlay 2 platformlarını üçüncü taraflara açmaya başladı.

Netflix'e Rakip Apple TV Uygulaması Tanıtıldı!

Apple’ın Roku ve Amazon ile yeni ortaklığı, pazardaki en popüler Netflix’e rakip olacağını gösteriyor. Çünkü ortaya çok büyük bir şey çıkıyor.

Apple, Hizmet gelirini artırmaya odaklandıkça, müzik ve video içeriğini ve uygulamalarını yalnızca Apple cihazlarına mahkum bırakmak yerine, Roku ve Amazon gibi üçüncü taraflarla ortaklık kurmak için açması, iyi bir hareket gibi görünüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

OPPO Find X2 OLED Ekranı İle Rekor Kırabilir!

Oppo, Find X2, bir akıllı telefonun sunabileceği en iyi ekranlardan birine sahip olacak. Resmi Oppo hesabından ve şirketin Başkan Yardımcısı Brian Shen'den...

Realme 6 Pro Geekbench’te Görüntülendi!

Realme 6 serisinin Perşembe günü açıklanacağı doğrulandı. Lansman öncesinde, Realme 6 Pro Geekbench kıyaslama platformunda görüntülendi ve karşılaştırma sonuçları bazı önemli detayları...

Xiaomi Mi Watch Exclusive Edition Satışa Sunuluyor!

Xiaomi geçen yıl iki akıllı saat tanıtmıştı. Bu modellerden biri ise şimdi Mi Watch Exclusive Edition adı altında piyasada yerini alacak.

Samsung Galaxy Watch Active 2 Golf Edition Geliyor!

Samsung, Güney Kore'de Galaxy Watch Active 2'nin iki yeni modelini tanıttı. Cihazlar yeni Golf Sürümü'nün bir parçası ve adından da anlaşılacağı gibi golf...

Realme X50 5G Master Edition Serisi Geliyor!

Realme X50 Pro 5G akıllı telefonu piyasaya sürülmeden önce Realme X50 5G akıllı telefonu piyasaya sürülmpştü. Hemen ardından Realme Master Edition'ı tanıttı. Bu özel...