Android işletim sistemine sahip Google tarafından yazılımsal anlamda en iyi akıllı telefonlar Nexus cihazları hakkında bugün gelen iddialar kullanıcıları şaşırtacak.

Sürekli dinleme Motorola üzerinde mevcut.

Android işletim sisteminin en hızlı ve en stabil cihazları olarak adlandırılan akıllı telefon modeli Nexus modelleri yazılımsal anlamda kullanıcıları asla yalnız bırakmıyor.

Bunun yanı sıra Google tarafından en yeni ve en güncel yazılımın en başta yüklendiği akıllı telefonlar hakkında bugün gelen iddialar kullanıcıları ve Nexus 6 cihazının tanıtılmasını bekleyenleri heyecanlandırdı.

Bugün yayınlanan raporlara göre ”Shamu” kod adı verilen Nexus 6 üzerinde çalışmalar başlamış durumda, buna karşılık olarak bugün yayınlanan raporlara göre Nexus 6 üzerinde Active Display ve sürekli dinleme özelliğine yer verilecek, bu özellik sayesinde Google tüm Nexus 6 kullanıcılarını dinleyecek.

Nexus 5 Sararıyor

Son olarak belirtmemizde fayda var display özelliği ekranın sürekli bildirim göstermesine yarıyor, sürekli dinleme özelliği ise Motorola Moto X cihazında mevcut.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here