apple watch nikelab

Apple ve Nike işbirliği Apple Watch koleksiyonunu yeni bir girişle genişletiyor: Apple Watch NikeLab. Sınırlı sürüm, içinde Innovation x Innovators logosu damgalanmış benzersiz Işık Kemiği / Siyah Nike Spor bandı bulunan Uzay Gri Apple Gözlem Serisi 2’yi içermekte.

Bugün, uzun süredir devam eden ortaklık, Apple Watch NikeLab‘ın piyasaya sürülmesi yoluyla, şirketin ortak çalışma yenilik platformu olan NikeLab ile devam ediyor. Apple Watch NikeLab, mükemmel stili ile koşmaya tutkun olan koşucular ve maratoncular için birebirdir.

Nike, yeni Apple Watch NikeLab sürümünün bir hafta içinde Nike.com’da, NikeLab mağazalarında ve Apple tarafından “Isetan’daki Apple Tokyo pop-up etkinliğinde tanıtılacağını açıkladı.

Yeni Işık Kemiği / Siyah Nike Spor bandı, Apple Watch Nike+ için yeni watchOS 3.2 güncellemesi ile de tanıtılan yeni renklerden biriyle eşleşmekte.

Apple Watch Bekleneni Veremedi

Başlangıçta ilk Nike Sport gruplarını Apple Watch Nike+’e özel olarak yaptıktan sonra, Apple ve Nike kısa süre önce belirli grupları tek tek satmaya başladı; Apple Watch NikeLab bir sonraki sınırlı sayıda sürüm gibi görünüyor, bu nedenle bunlar daha özel ve geçici olabilir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.