Nokia 5.2 ve 6.2 için Yeni Bilgiler Var

Nokia 5.2 ve 6.2 akıllı telefonları için geri sayım başladı. İşte Nokia 5.2 ve 6.2 modelleri için son haberler ve yeni akıllı telefonlar.

0
38
Nokia 5.2 ve 6.2

Geçtiğimiz hafta ilk defa adı anılmaya başlayan Nokia 5.2 ve 6.2 akıllı telefonları için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni akıllı telefonların özelliklerinin neler olacağı konusunda çok önemli detayların ortaya çıkmasını sağlayan geçen haftaki paylaşımların ardından bu kez Nokia 5.2 ve 6.2 modellerinin ne zaman tanıtılacağını gösteren yeni görseller yayınlandı.

Nokia 5.2 ve 6.2 modelleri için yayınlanan yeni görseller ve telefonlar için sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar, kesin tanıtım tarihini ortaya çıkardığı gibi telefonların teknik özelliklerine ilişkin bazı ipuçlarının da ortaya çıkmasını sağladı.

Nokia 5.2 ve 6.2 Neler Sunacak?

Yapılan paylaşımlara göre yeni akıllı telefonların beklendiği gibi tek arka kamera bulunacak. En azından bir modelde tek bir arka kamera bulunacağı ancak bu kameranın da zoom özelliği ile dikkat çekeceği görülüyor. Bunun dışında kamera kısmında bir güncelleme yapılacağı da işaret ediliyor.

Daha önceli haberlerimizde de yer verdiğimiz gibi yeni akıllı telefonlar da dahil olmak üzere Nokia kamera yazılımlarında yeterli değil. Markanın kamerasında gece modu gibi bir mod bulunmuyor ve bu durum 5 arka kameralı yeni modelin bile yeterli performansı vermemesine neden oluyor.

Nokia 5.2 ve 6.2

Aynı durumun yeni seriler sonrasında geçerli olmayacağı bilgisi var. İddialara göre yeni modeller sonrasında özel bir güncelleme gelecek. Kamera için yayınlanacak olan bu özel güncelleme sayesinde kameralara gece modunun ekleneceği belirtiliyor.

Ayrıca Bakınız: Nokia Kamera Güncellemesi Yolda

Sadece amiral gemisi akıllı telefonlara değil, bunun yanında yeni gelecek akıllı telefonlara da gece modu özelliğinin eklendiğini görmek mümkün olacak. Yeni kamera özelliğinin ne kadar fark yaratacağını tanıtımdan sonra göreceğiz.

Nokia 5.2 ve 6.2

Unutmadan beklenen tanıtımın 6 Haziran gününde olduğunu da ekleyelim. Tanıtımın yapılmasının ardından telefonlar için tüm detaylara yer vereceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here