Ana Sayfa Android Haberleri Nokia 7.1 ve Xiaomi Mi A2 Lite Android Pie Güncellemesi Alacak!

Nokia 7.1 ve Xiaomi Mi A2 Lite Android Pie Güncellemesi Alacak!

Android Pie güncellemesine sahip olan telefonlar her geçen gün genişliyor. İşte, Android'in son versiyonuna sahip olacak telefonlar...

-

2018 yılının gözde Android sürümü olan Android Pie, birçok yeni çıkan telefon için en çok beklenilen güncelleme idi. Ancak çoğu telefon bundan yeni yeni nasibini alıyor. HMD Global’in Nokia 7.1 modeli ve Xiaomi‘nin Mi A2 Lite modeli, Android Pie güncellemesini alan son telefonlar olacak.

HMD Global güncellemenin dünya çapında Nokia 7.1 ile yayılmaya başladığını özellikle açıklamıştır. Ancak Xiaomi’den henüz bir açıklama gelmemiştir. Bunların yanı sıra bu gün paylaşılan bir tweet ve ekran resmi iki telefonunda bu güncellemeden payını alacağını ortaya çıkarıyor.

Nokia 7.1 için güncellemenin boyutu 1.3GB olacak. Güncelleme yeni bir sistem navigasyonu, uyarlanabilir parlaklık, uygulanabilir batarya özellikliği ve Kasım ayının güvenlik yamasını kapsayacak.

Mi A2 Lite modelinin güncellemesi ise yaklaşık 1002MB‘tır. Aynı zamanda Nokia 7.1 modelindeki özelliklere ek olarak FM radyoyu da beraberinde getirmektedir. Mi A2 Lite modelinin ekran paylaşımının bulunduğu XDA Developers forumuna göre, Polonya’da yaşayan bir kullanıcı güncellemeyi şimdiden aldığı ortaya çıkmıştır.

Nokia 7.1 ve Xiaomi Mi A2 Lite Android Pie Güncellemesi Alacak!

Tabiki güncellemelerin yayınlanması dalga dalga olduğu için, yani ülkeden ülkeye değişiklik gösterdiği için hangi tarihlerde yayınlanacağı tam olarak kesin değildir. Bunu ara sıra kontrol etmek için telefonunuzda bulunan Sistem Güncelleme uygulamasını kullanabilirsiniz.

25,719BeğenenlerBeğen
57,518TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here