Ana Sayfa Akıllı Telefon Nokia 7.2 Çalışır Halde Görüntülendi

Nokia 7.2 Çalışır Halde Görüntülendi

Nokia 7.2 akıllı telefonları için yeni bilgiler gelmeye başladı. Bu kez Nokia 7.2 çalışır halde görüntülendi.

-

Yeni akıllı telefonları merakla beklenen Nokia, en azın Nokia 9 modeli kadar çok konuşulması beklenen Nokia 7.2 akıllı telefonları için çalışmalarını hızlandırdı. Markanın yeni seri akıllı telefonları için yayınlanan yeni görseller, tasarımı doğruladı.

Paylaşılan yeni görseller, telefonların dairesel kamera alanıyla geleceğini göstermekte. Yeni akıllı telefonların 3’lü kamera kullanımı yaptığını görmek mümkün olacak. Canlı görsellerde de bu detay doğrulanmış durumda. Dairesel alanda yer alacak olan 3 kameranın dışında bir de flaş ışığının yer aldığını görmek mümkün olacak.

Nokia 7.2 Canlı Canlı Görüntülendi

Telefonların çalışır halde görüntülenmesi, merak edilen diğer detayları da ortaya çıkardı. Sadece kamera konusunda detaylar ortaya çıkmadı. Bunun yanında yeni serinin ekran kısmında da nasıl bir tasarım sunduğunu göreceğiz. Ekran kısmında sunulan tasarımda su damlası çentik alanı karşımıza çıkacak. Su damlası şekilde çentik alanının içerisinde tek bir kamera bulunacak.

Geri kalan alanda ise oldukça ince çerçevelerin bulunacağını ekleyelim. Telefonların tasarımı kısmında merak edilen detaylar bu şekilde. Arka kısımda parmak izi sensörlerinin yer alacağı Nokia 7.2 akıllı telefonlarının teknik özellikleri konusunda da bazı bilgiler ortaya çıkmış durumda.

Yeni akıllı telefonların içerisinde Snapdragon 710 işlemcileri karşımıza çıkacak. Telefonun bir hayli öne çıkmasını sağlayacak olan Snapdragon 710 serisi işlemcilerin yanında RAM kısmında ise 6 GB RAM kullanımına yer verilecek.

Nokia 7.2

6 GB RAM kullanılması, performans kısmında daha iyi bir telefon sunulmasını sağlayacak. 6.2 inçlik ekran panellerinin kullanılacağı akıllı telefonların çözünürlük değeri kısmında ise Full HD+ değeri karşımıza çıkacak.

Bir yandan dikkat çekecek olan teknik özellikleri bir yandan ise Zeiss kameralarıyla fark yaratması beklenen Nokia 7.2 akıllı telefonlarının tanıtımının ne zaman yapılacağı konusunda da bilgiler ortaya çıktı. Buna göre yeni seri akıllı telefonların tanıtımı IFA kapsamında yapılacak.

5 Eylül sonrasında yeni akıllı telefonları görme fırsatını elde edeceğiz. Şimdilik telefonlar için canlı görsel detaylarının dışında bir detay paylaşılmadığını söylemek gerekiyor. Tanıtım sonrasında yeni model hakkında merak edilen tüm detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

HTC Desire 19s Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Akıllı telefon üretimine devam edip etmeyeceği tartışmaları süren HTC, yeni akıllı telefon modellerini tanıtmaya devam ediyor. Sürpriz bir şekilde yeni akıllı telefon...

Vivo V17 Canlı Canlı Görüntülendi

Android akıllı telefonlar için üçlü arka kamera kurulumu, artık orta seviye olarak kullanılıyor. Bu, amiral gemisi akıllı telefonların artık dörtlü veya beşli...

Motorola Razr vs Samsung Galaxy Fold Karşılaştırması

Motorola Razr telefonunu yeni bir ürünle yeniden canlandırdı. Şirket ikonik telefonunu geri getirdi ve bu sefer katlanabilir bir ekran öne sürdü. İç...

Huawei Mate X Yarın Çıkıyor!

Huawei Mate X, bu yılın başlarında MWC Barcelona’da resmen açıklanmıştı. Bununla birlikte, telefonun katlanabilir özelliği resmi olarak geçen ay duyruldu. Görüntüsü ile...

Marvel’s Avengers Oyun Çıkış Tarihi !

İki yıl süren gizliliğin ardından, Square Enix ve Crystal Dynamics ilk Avengers oyunu hakkında konuşmaya başladı bile... Square Enix'in E3 2019 basın...