Nokia D1(C) Android Telefonu Özellikleri ve Görüntüsü Sızdı

0
15

Yaklaşan bir Android destekli Nokia markalı ambalajı olduğu iddia edilen görüntü sızdırılmış durumda. Telefonun her iki tarafının resmini görüntülemenin yanı sıra, kutu telefonun özelliklerinden bazılarını da içeriyor. Akıllı telefonun arka tarafındaki ve cephedeki resmin geçtiğimiz sene boyunca konuştuğumuz Nokia D1 (C) taslaklarını andırdığını belirtmek isteriz.

Nokia D1(C) Özellikleri

Kutunun üzerindeki özelliklere baktığımızda, alüminyum kaplı el cihazında Android 7.0 önceden yüklenmiş şekilde satışa sunulacak. Nokia D1 (C), 1080 x 1920 FHD çözünürlüklü bir 5,5 inç ekran ile donatılmıştır. Kapağın altında, bir 8 çekirdekli CPU içeren bir Snapdragon yonga seti var. 4GB RAM, 64GB yerel depolama alanı ile birlikte ve daha fazla depolama isteyenler için bir microSD yuvası bulunuyor.

Bir 16MP kamera ünitenin arka kısmında görünüyor, 8MP ön yüzdeki kamera ile bir selfie ve görüntülü sohbetler için ideal. Kutuya göre, telefonda Dolby ATMOS sesi var.

Birkaç gün önce, Nokia‘nın bu yıl yedi Android işletim sistemine sahip telefon çıkarmabileceğini söyledik. Nokia D1 (C) ‘nin gelecek ay Barselona’daki MWC’de açıldığını tahmin ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here