Windows Phone işletim sisteminin en beğenilen özelliklerinden bir tanesi olan Glance Screen özelliği kullanıcıların ekranlarını kapattıklarında devreye giriyor ve bildirimleri, seçtiğiniz bir kelimeyi veya seçtiğiniz bir resmi Glance Screen ekranında gösteriyordu.

Bugün Nokia ve Microsoft Nokia Glance Background Beta uygulamasını hakkında resmi olarak bilgi verdi ve kullanıcıları bir yandan üzdü bir yandan sevindirdi.

Nokia ve Microsoft tarafından yapılan resmi açıklamada Nokia Glance Background Beta uygulamasının bundan sonra güncelleme almayacağı açıklandı, ancak uygulamanın güncellenmeyeceği normal sistem uygulaması olarak güncelleneceği açıklandı.

Nokia Glance Background Beta uygulamasının sonuna yaklaşıyoruz,uygulama bundan sonra herhangi bir güncelleme                  almayacaktır “

Artık Glance Background uygulamasına güncelleme yayınlanmayacak olmasına rağmen,bizler glance özelliklerini geliştirmek için genel olarak  uygulamayı geliştireceğiz”

Sizce Nokia ve Microsoft bundan sonra Glance Screen uygulamasına destek vermeyeceği için sistem uygulaması olarak güncellemeler yayınlanmaya devam eder mi?

Cortana PC'ye Gelebilir!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.