Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Nokia Lumia 630 Güncellendi

Nokia Lumia 630 Güncellendi

-

Windows Phone işletim sisteminin en yüksek versiyonu olan Windows phone 8.1 işletim sistemine sahip Nokia Lumia 630 bugün yeni bir güncelleme aldı.

İlk tanıtıldığı günden bu yana kullanıcılar tarafından büyük bir merak içerisinde beklenen Windows Phone 8.1 işletim sistemi sürümü ve buna ek olarak Nokia tarafından verilecek olan Cyan güncellemesinin olduğu telefon bugün yeni bir güncelleme aldı.

Her ne kadar diğer telefonlar için şuan için hala yayınlanmamış olan güncelleme, kısa zaman içerisinde tüm Lumia cihazlar için yayınlanacak, ancak sizler ben o kadar bekleyemem benim param var bir tane Lumia 630 alırım güncelleme’mi yapar test ederim diyebilirsiniz.

Gelelim tekrar haberimize, bugün Nokia tarafından telefon için yeni bir güncelleme yayınlandı, güncelleme içeriği Cyan güncellemesi olarak geçiyordu ve telefona ek olarak özellik getirmedi, 8.10.12397.895 sürümüne yükselen telefon sürekli ve uzun sürekli odaklama özelliğine kavuştu, bunun yanı sıra telefon için Skype entegrasyonu yapıldı.

Eğer sizlerde Nokia Lumia 630 kullanıyorsanız güncellemeyi Ayarlar>Telefon Güncellemesi>Güncellemeleri Denetle, diyerek yükleyebilirsiniz.

Sizler farklı bir özellik tespit ederseniz bizlere bildirebilirsiniz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.