Çok kısa bir zaman önce kullanıcıların karşısına Windows Phone 8.1 ön izleme sürümü ile çıkan Microsoft bu güncellemenin yani Windows Phone 8.1 güncellemesinin final versiyonunu ve Nokia tarafından hazırlanmış olan Nokia Cyan güncellemesini vermeye başlamış durumda.

Geçtiğimiz günlerde Finlandiya dahil daha birçok ülke için yayınlanan Windows Phone 8.1 güncellemesi ilk olarak Nokia Lumia 925 için geldi, şuan için güncellemenin hangi ülkelerde hangi cihazlar için yayınlanacağı bilinmiyor ancak bugün geçtiğimiz dakikalarda açıklanan bilgilere göre İspanya için gelecek hafta güncelleme başlıyor.

Kullanıcılardan oldukça geç güncelleme verdiği tarafı yönünden eleştirilen Microsoft yaptığı yeni bir açıklama ile beraber Nokia Lumia 925 kod adına sahip cihazın gelecek hafta Windows Phone 8.1 güncellemesini ve Nokia Lumia Cyan güncellemesini alacağını açıkladı.

Windows Phone İçin iOS Benzeri Klasörleme Geliyor

Güncellemenin şuan Türkiye için ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor ancak yakın zamanda Türkiye üzerinde bulunan Nokia Lumia 925 kod adına sahip Lumia cihazı için yayınlanması bekleniyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here