Nokia X2 Çok Yakında!!
06-06-2014
8
1

Nokia’nın Android ile çalışan ilk telefonu Nokia X, birkaç ay önce tanıtılmış ve piyasaya sürülmüştü. Cihazın devam modelinin çok yakında tanıtılabileceği söyleniyor.

Yıl içerisinde resmi olarak bilişim devi Microsoft‘a satılması ile gündeme gelen telefon üreticisi Nokia‘nın Android işletim sisteminin değiştirilmiş bir sürümünü kullanan akıllı telefonu Nokia X ve kardeşleri X+, XL geçtiğimiz aylarda tanıtılmış ve piyasaya sürülmüştü. Android işletim sistemi ile çalışan ilk Nokia akıllı telefon olması sebebi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran cihazın devam sürümü olacağı düşünülen Nokia X2, tahminlerden daha önce gelebilir.

Nokia X2 Çok Yakında!!

Hindistan kaynaklı bir söylentiye göre Haziran ayı içerisinde hatta tam olarak 23 Haziran tarihinde tanıtılacağı söylenen akıllı telefonun, bu sefer çok daha güçlü bir donanıma sahip olacağı iddia ediliyor.

Önceki modelde giriş seviyesine hitap etmiş olan akıllı telefon serisinin, bu sefer daha büyük oynayacağı ve günümüz amiral gemilerine rakip olacağı söyleniyor ancak bazı söylentiler de Snapdragon 200 işlemci tercihinin sürdürüleceğini ve RAM‘in 1GB‘a çıkartılacağını ön görüyor.

Nokia X2 Çok Yakında!!

İlginç iddialar sürüyor

Cihazın hem Windows Phone hem de Android işletim sistemlerini kullanacağı iddia edilirken bu konuda Nokia‘dan herhangi bir açıklama yapılmadı.

PayPal, Windows Phone Platformundan Çekildi!
Etiketler
Nokia X2 Çok Yakında!!” Yorumları

    ÇAĞATAY KAPLAN //

    Nokia X2 yepyeni harika özelikleri çok yakında geliyor!… Androidli cep telefonu…

Değerli düşüncelerinizi almak isteriz:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.