Ana SayfaOyunNokia'nın Yılan Oyunu Şimdi Androidlerde

Nokia’nın Yılan Oyunu Şimdi Androidlerde

-

Yılan Oyunu Geri Dönüyor

Bir zamanlar Nokia‘nın efsane oyunu olan ve çocukluklarından beri kimsenin elinden düşürmediği Snake oyununu oynamak için ne gece ve gündüzlerimizi verdik. Uzayan halka ile rekor kırmak ve yılanı besleyip büyütmek oldukça vaktimizi alıyordu. Ekranda tek bir beyaz nokta kalmayana dek yılanı büyütüyor ve oyunu oynamaya devam ediyorduk. Bahsi açılmışken yılan oyununu özleyenler için oyunun android versiyonu “Curve Snake” adıyla Play storeda yerini aldı.

Yılan Oyunu Yeni Versiyonu ile Artık Androidlerde

Nokia’nın en eski oyunları arasında olan Snake eski günlerine dönüyor. Efsanevi oyun şimdi android telefonlara geliyor. Akıllı telefonlarda başka örneği olmasa da oyunu özleyenler için geliştirilen mobil versiyonunda oyunu eski telefonlardaki gibi oynamak mümkün.
Finlandiya’lı telefon üreticisi Nokia’nın nostaljik oyunu Snake geri döndü. Modern platformlar için yeniden geliştirilen oyun Curve Snake adıyla google storeda yerini aldı. Oyun geliştirilirken esas özellikleri korundu ve buna göre geliştirildi. Bu yeni oyun eski nokia kullanıcıları tarafından ilgi görmesi bekleniyor. 4Gamers’ın geliştirdiği Curve Snake adlı oyun modern ve renkli bir platformda geçiyor ve eskisine nazaran daha eğlenceli olduğu kesin. Ekrana dokunarak oynanan oyunda yılanı büyütmek için yemi sürekli toplamak gerekiyor. Ayrıca google hesaplarıyla kurulan oyunda skorlarınızı sosyal medyada paylaşma özelliği sağlıyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here