Ana Sayfa Akıllı Telefon Nubia Esnek Ekranlı Giyilebilir Telefonun Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Nubia Esnek Ekranlı Giyilebilir Telefonun Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Oyun telefonları ile ön plana gelen Nubia, giyilebilir esnek ekranlı telefonu ile gündeme taşınacak gibi duruyor...

-

Geçtiğimiz günlerde Huawei, bu ayın sonlarında düzenlecek olan Mobil Dünya Kongresi 2019‘da katlanabilir esnek akıllı telefonunu tanıtacağını ifade etmişti. Bundan kısa bir süre sonra ise Nubia giyilebilir esnek ekranlı bir telefonu tanıtacağını duyurdu.

Bugün ise giyilebilir ekranlı telefonun tanıtım videosu ve posteri yayınlandı. China Unicom şirketi ile ortaklaşa geliştirilen giyilebilir cihaz, bu yılın en çok ses getirecek cihazlarından birisi olabilir.

Nubia Esnek Ekranlı Giyilebilir Telefonun Tanıtım Tarihi Belli Oldu!Önceki yayınlanan raporlarda cihazın yeni giyilebilir bir trendin başlayacağını ve bu trendlere esnek ekranların eşlik edeceğini iddia edilmişti.

Buna ek olarak ise önümüzde ay düzenlenmesi beklenilen 2019 Mobil Dünya Kongresin’nde tanıtılacağı dile getirildi.

Bu gün yayınlanan posterde ise giyilebilir esnek ekranlı cihazın 25 – 28 Şubat arasında tanıtılacağını gösteren Flex Your Life yazılı bir tanıtım posteri yayınlandı.

Postere eşlik eden tanıtım reklamı ise cihazın olağanüstü özelliklere sahip olacağını ortaya çıkarıyor. Yukarı videoda da görüldüğü gibi uzun bir ekran, mikrofon ve kamera donanımlarına sahip giyilebilir esnek ekranlı cihaz, akıllı saatlerden farklı olacak.

Her ne kadar birçok üretici kendilerine ait ürünleri farklı tarihlerde açıklayacak olsa da Mobil Dünya Kongresi’nde yine de çığır açacak ürünler paylaşılacak.

KaynakYouTube