Ana Sayfa Akıllı Telefon Nubia Oyun Telefonu için Görseller Ortaya Çıktı

Nubia Oyun Telefonu için Görseller Ortaya Çıktı

Oyuncu serilerine katılacak olan Nubia Oyun Telefonu için yeni bilgiler ortaya çıktı. Nubia Oyun Telefonu için neler biliyoruz? Telefon ne zaman tanıtıma çıkacak? İşte tüm bilinenler...

-

ZTE adı ile bilinen Nubia, ardı ardına yeni akıllı telefon modellerini tanıtmaya devam ediyor. Markanın son olarak Z18 amiral gemisi akıllı telefonlarını sunacağını ve bu modelde nasıl özelliklere yer vereceğini belirtmiştik. Paylaştığımız bilgilerin ardından bir yeni akıllı telefon modeli daha ortaya çıktı. Bu model ise son dönemin popüler serileri olarak anılan oyuncu serisi akıllı telefonlar olacak. Bir bir ünlü markalardan gelen oyuncu serisi akıllı telefon modelleri arasında kendisini gösterecek olan Nubia Oyun Telefonu için de şimdiden birçok yeni bili ortaya çıkmış durumda. Sözü daha fazla uzatmadan Nubia Oyun Telefonu hakkında detaylara geçelim.

Nubia Oyun Telefonu İddialı Özelliklerle Geliyor

Çok net değil ancak ortaya çıkan görseller Nubia Oyun Telefonu modelini doğrular nitelikte. Telefonların tasarımını ortaya koyan görsellere göre Nubia Oyun Telefonu, oyuncu aksesuarlarında sıkça kullanılan kırmızı ve siyah renkler üzerine kurulmuş, keskin hatalara sahip bir akıllı telefon modeli olacak.

En büyük değişikliği ekran kısmında yapacağı belirtilen markanın, 18:9 ekran oranına karşın 120 Hz gibi bir ekran yenileme değeri sunacağından söz ediliyor ki bu akıllı telefonlar için daha önce çok fazla karşılaşılmamış olan değerler.

Nubia Oyun Telefonu

Ekran kısmında başka bir detayı bulunmayan akıllı telefonların, teknik özellikler kısmında da son dönem trendlerini yansıtacağı ve Snapdragon 845 modeli işlemcileri kullanacağından söz ediliyor. Bunun dışında telefonun 8 GB RAM bellek miktarı sunması ve 128 GB depolama alanıyla beraber gelmesi de yine beklentiler arasında. Soğutma sistemi ve en önemlisi de ekran boyutu henüz belli olmayan yeni akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı konusunda da bir bilgi yok.

İddialar Nubia Oyun Telefonu olarak gelecek olan bu modelin, Z18 amiral gemisi akıllı telefon modellerinden sonra tanıtılacağı. Böylelikle serinin birde oyuncu modelli bulunmuş olacak. Şimdilik elde ettiğimiz bilgiler içerisinde herhangi bir fiyat ya da tarih açıklaması bulunmadığını da eklemiş olalım. Nubia Oyun Telefonu hakkında önümüzdeki günlerde çok daha fazla bilgi elde etmeyi umuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here