Ana Sayfa Akıllı Telefon Nubia Red Magic 5G, 3C Sertifikasını Aldı!

Nubia Red Magic 5G, 3C Sertifikasını Aldı!

Nubia Red Magic 5, sertifikasını aldı!

-

Geçmiş raporlar Nubia‘nın 5G özellikli yeni bir Red Magic oyun akıllı telefonu üzerinde çalıştığını ortaya koydu. Chinee firması akıllı telefonun lansman tarihini henüz onaylamadı. Akıllı telefonun gelişi, Çin’in 3C sertifikası onayını aldığı için çok uzak olmayabilir. Telefonun, 55W hızlı şarj desteği ile gelmesi bekleniyor.

Nubia’nın NX659J model numaralı akıllı telefonun 3C listesinin ekran görüntüsü, 5G’ye hazır bir telefon olduğunu ortaya koyuyor. Ayrıca, maksimum 55W şarj oranını destekleyebilecek bir şarj cihazıyla birlikte gönderilebileceğini de gösteriyor. Telefon 3C’de görüldüğünden, önümüzdeki günlerde tüm özellikleriyle yakında TENAA listesinin veritabanında görünebilir.

Çinli firma, yaklaşmakta olan Nubia Red Magic 5G telefonu hakkında çok az bilgi açıkladı.
Fakat şirket, bir sonraki Red Magic oyun telefonunun 144Hz yenileme hızını destekleyen bir ekranla donatılacağını doğruladı. Bu nedenle, Snapdragon 865 yonga setiyle çalışan akıllı telefonun birinci sınıf bir deneyim sunması bekleniyor. SD865’in eklenmesi, cihazda çift modlu 5G bağlantısı için destek de getirecek.

Akıllı telefon hakkında bilinen başka bir şey, üçlü kamera kurulumu ile donatılmış olması. Yaklaşan Red Magic 5G telefonun, 55W şarj cihazıyla birleştirilecek 5.000mAh veya daha yüksek bir pil ile donatılması bekleniyor. Red Magic 5G telefonunun 2020’nin ilk çeyreğinde resmi hale gelmesi muhtemel.

Bir sonraki Red Magic telefonunun yanı sıra, bazı markalardan da oyun telefonları kısa zamanda piyasaya sürülecek. Son raporlar, Xiaomi‘nin Snapdragon 865 mobil platformla çalışan Black Shark 3 oyun telefonunu piyasaya süreceğini ortaya koydu.

Telefonun, 120 Hz yenileme hızı ile 16 GB RAM ve dörtlü HD Plus ekran ile gelmesi bekleniyor. Son zamanlarda, Vivo, V1955A 55C hızlı şarj cihazı ile 3C’de görüldü. Yakında çıkacak olan Snapdragon 865 yonga seti destekli iQOO 3 oyun telefonu olduğuna inanılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nubia Red Magic 5G Canlı Canlı Görüntülendi!

Nubia'nın Mart ayında Red Magic 5G oyun akıllı telefonunu piyasaya sürmesi bekleniyor. Cihaz, yakın zamanda TENAA listesinde de görüntülendi. Bu da telefonun yakın zamanda piyasada...

Samsung Galaxy Tab S6 Lite Tasarımı Sızdırıldı!

Samsung, geçtiğimiz Temmuz ayında, amiral gemisi özelliklerine sahip Galaxy Tab S6'yı piyasaya sürdü. Şimdi ise şirketin, Galaxy Tab S6'nın 5G sürümünü duyurması bekleniyor. Yakın tarihli bir bulgu, Galaxy...

OPPO Find X2 OLED Ekranı İle Rekor Kırabilir!

Oppo, Find X2, bir akıllı telefonun sunabileceği en iyi ekranlardan birine sahip olacak. Resmi Oppo hesabından ve şirketin Başkan Yardımcısı Brian Shen'den...

Realme 6 Pro Geekbench’te Görüntülendi!

Realme 6 serisinin Perşembe günü açıklanacağı doğrulandı. Lansman öncesinde, Realme 6 Pro Geekbench kıyaslama platformunda görüntülendi ve karşılaştırma sonuçları bazı önemli detayları...

Xiaomi Mi Watch Exclusive Edition Satışa Sunuluyor!

Xiaomi geçen yıl iki akıllı saat tanıtmıştı. Bu modellerden biri ise şimdi Mi Watch Exclusive Edition adı altında piyasada yerini alacak.