Ana Sayfa Akıllı Telefon Nubia Z18 Modeli Akıllı Telefonları Geliyor

Nubia Z18 Modeli Akıllı Telefonları Geliyor

ZTE'nin en beğenilen serilerinden biri olan Nubia modellerine yeni bir telefon daha ekleniyor. Nubia Z18 adıyla gelecek olan yeni akıllı telefonların özellikleri neler olacak? Telefonların tüm sistem ayrıntıları haberimizde..

-

ZTE çatısı altında gördüğümüz Nubia, yeni akıllı telefon modelleriyle serilerini güncellemeye devam ediyor. Özellikle V18 modelleriyle kendisini gösteren markanın, son olarak Z18 mini modeli ortaya çıkmıştı. Hem tasarım kısmında yapılan değişiklikler hem de belirtilen sistem özellikleri yeni akıllı telefonlarında bir hayli ilgi toplamasını sağlamıştı. Tüm bunların ardından markanın bir telefon serisi daha tanıtacağı ortaya çıktı. Nubia Z18 adı ile geleceği açıklanan yeni akıllı telefonların özelliklerinin neler olacağı konusunda da önemli detaylar var. Hemen yeni akıllı telefonların detaylarına geçelim.

Nubia Z18 Özellikleri Neler?

Yeni akıllı telefonlar amiral gemisi serileri olarak gelecek. Amiral gemisi modeli olması nedeniyle özelliklerinde Samsung ve Apple gibi modelleri aratmayacağı belirtilen Nubia Z18, Snapdragon 845 işlemcilerini kullanacak. Yeni seri işlemcilerle beraber sunulacak olan RAM bellek miktarı ise 6 GB RAM bellek olarak açıklandı.

5.99 inç ekran kullanacak olan akıllı telefonların, çözünürlük kısmında da 2K gibi bir değere sahip olması beklentisi var. Kamera kısmında da çift arka kameralı modellerden biri olması beklenen Nubia Z18, 24 MP + 8 MP değerinde arka kameralarla gelecek. Ayrıca ön kısımda 8 MP değerinde bir kamera kullanılacağından söz ediliyor. 3350 mAh bataryaları ve Android Oreo işletim sistemiyle beraber gelmesi beklenen akıllı telefonların, tanıtım tarihi konusunda bilgiler yok.

Nubia Z18

Nubia Z18 akıllı telefonlarının bu özelliklerle beraber ne zaman tanıtılacağı ve fiyatlarının neler olacağı konusunda bilgilerin ise yakın zamanda açıklanması bekleniyor. Şu an için yeni akıllı telefonların sadece belli başlı sistem özellikleri sızdırılmış durumda.

Ayrıca tasarım konusunda da yanlardan çerçevesiz kavisli bir telefon beklentisi olduğunu ekleyelim. Ancak diğer detaylarda olduğu gibi bu detaylarında henüz ortaya çıkmış olduğunu söylemek mümkün değil. Şimdilik yeni model sadece sertifikalarda ortaya çıktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here