Ana Sayfa Oyun Obduction Oyunu Kısa Süreli Ücretsiz

Obduction Oyunu Kısa Süreli Ücretsiz

GOG üzerinden Obduction oyununu ücretsiz olarak almak mümkün. Peki, Obduction ücretsiz olarak almak için yapılması gerekenler neler?

-

Yaz aylarının gelmesiyle beraber her zaman olduğu gibi oyun sektöründe bir canlanma yaşandı. Oyun fuarlarının yaklaşmasıyla beraber bir bir yeni oyunların tanıtılması bir yana, şu sıralar sürekli ücretsiz oyun kampanyalarının gündeme geldiğini görüyoruz. Bu oyun kampanyalarından birisi de GOG.com üzerinden geldi. Bu kez gündemde olan yapım Obduction.

Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilmiş başarılı oyunlardan biri olan Obduction, farklı bir dünyada hayatta kalmaya çalıştığınız tek kişilik sürükleyici oyunlardan bir tanesi. Aslında oyunun Steam üzerinden satışa çıktığını biliyoruz. Fakat dediğimizi gibi yapımın bu kez gündeme gelmesinin nedeni oyunun ücretsiz olarak sunulmuş olması.

Obduction Ücretsiz

Oyunu ücretsiz olarak alabilmeniz için de bazı detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. Bir kere Steam üzerinden değil de GOG.com üzerinden ücretsiz olarak sunulan bir yapımdan söz ettiğimizi tekrar hatırlatalım.

Oyunu ücretsiz olarak satın almak için öncelikle GOG hesabına sahip olmanız gerekiyor. GOG hesabınız varsa, direk olarak hesabınıza giriş gerçekleştirin. Ardından ise oyuna erişim için kampanyalar bölümünü kullanmanız gerekecek.

Ayrıca Bakınız: CS GO Wall Hack

Söz konusu kampanyanın yaz indirimleri içerisinde yer aldığını göreceksiniz. Sayfa üzerinde yaz indirimlerinin bulunduğu sayfayı bulamazsanız, burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Obduction

Yaz indirimlerinin yer aldığı sayfaya giriş yaptıktan sonra ise sayfa üzerinden Obduction oyunun bulunduğu alana gelmeniz ve oyunun yanında yer alan “Get it free” butonuna basmanız gerekiyor.

Steam üzerinden oyunu alamayacağınızı hatırlatalım. Oyun ilk olarak GOG hesabınıza eklenecek. Buna dikkat etmeniz gerekiyor. Hesabınıza eklenmesinin ardından oyunu indirmeniz mümkün oluyor. Fakat yine burada bir uyarı daha yapmak gerekiyor.

Obduction hesabınıza biraz geç eklenebilir. Yaz indirimlerinde anında hesaba eklenmeme durumu yaşanabiliyor.

Böyle bir durum olacak olursa, bir süre oyunun kütüphaneye eklenmesini beklemeniz gerekiyor. Birkaç gün geçmesine rağmen oyun kütüphaneye eklenmemiş olursa, bu durumda da destek bildirimi yapmanız mantıklı olacaktır.

Obduction ücretsiz sürüm için bilmeniz gerekenler bunlar. Oyunun Steam fiyatının 49 TL olduğunu ve oyunun ücretsiz sürümünü almak için kısa bir zamanınız olduğunu da ekleyelim. Süre sınırlı olarak ücretsiz sürüm sunuluyor.

Ayrıca Bakınız: Ücretsiz City of Brass Oyunu Kurma

Bu süre sınırının bitmesinin ardından Obduction ücretsiz olarak almak mümkün değil. Fakat bu süre içerisinde oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemeyi başaracak olursanız, oyun tamamen sizin oluyor. Her hangi bir sınırlama ile karşı karşıya kalmıyorsunuz.