Office 2016 sürümü önizlemesi ile gündeme geliyor.

Microsoft’un işletim sistemlerinde yer alan ticari uygulamaları arasında öncü bir nitelik taşıyan Office adlı uygulamanın ikinci sürümü Windows 7 ve daha üst versiyonlardaki yerini alacak. Tam sürümü henüz hazır olmasa da önizleme versiyonu ile gündeme gelen bu uygulama kapsamında kullanıcılara sunulmaya başlanacak.

Microsoft Office 2016’nın İkinci Versiyonu Geliyor

Office 2016 sürümü kendini göstermeye başladı
Halen daha geliştirilen bir uygulama olan Microsoft Office 2016; ikinci sürümü ile gündeme gelirken; 2016 Office uygulamaları arasında yer alan Outlook ve OneDrive uygulamalarında meydana gelmiş yenilikler hakkında bilgi verici bir noktada kendine yer ediniyor. Bu iki programın bütünleşmesi ve bulut tabanlı bir şekilde performans sergilemesi de kullanıcılar tarafından ilgi çeken bir detay olarak adından söz ettiriyor.

Microsoft; Office 2016’nın önizleme sürümünü kullanan kişilere; bu sürenin bitiminden itibaren iki farklı seçenek sunuyor. İlk olarak deneme sürümünü tam versiyonu piyasaya sürülene kadar kullanmaya devam etmek olarak görülüyor. İkinci ayrıntı ise Office 365 adlı sürümün orijinalini ya da ürün anahtarını satın alarak farklı bir çalışma içerisine geçebilme olanakları sağlamasıyla kendinden söz ettiriyor.

Gelişme aşamasında olmasına rağmen ilgi çekici bir boyutta olan Office 2016 uygulaması; bu tür aşamalar kaydederek; kullanıcıların yöneleceği evrensel bir program olma durumunu devam ettireceğe benziyor. Birçok alanda kullanılan Office programlarına bu yılın son zamanlarında farklı bir boyut getirilecek.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.