Okey Plus

Okey oynamayı sevenler için mobil platformlarda yayınlanan okey oyunları yüzyılın buluşu olarak görülüyor. Okey Plus iOS Oyunu da bu yüzyılın buluşlarından birisi sadece. Online oyun sektöründe ismini sıkça duyduğumuz Peak Games firması tarafından piyasaya sürülen Okey Plus iOS Oyunu, arkadaşlarınız ile telefondan okey oynamanıza olanak sağlıyor.

Facebook ile bağlantılı olarak çalışan Okey Plus oyunu ile yapmanız gereken tek şey boş masalardan birine girmek ve oyuna başlamak. Bundan sonrası sizin yeteneklerinize kalıyor. Peki bir masaya nasıl oturabilirsiniz?

Oyuna girip facebook bağlantınızı tamamladıktan sonra “Oda Seç” menüsüne bağlanın. Ardından herhangi bir odaya girip karşınıza çıkan boş masalardan size en uygun olanını seçin. Seçim yaparken masa puanını ve kaç kişinin masada beklediğini göz önüne alabilirsiniz.

Okey Plus iOS Oyunu
Okey Plus iOS Oyunu

 

Elinizde bulunan çip miktarına göre oyunlara katılabilirsiniz. Oyunları kazandığınız sürece çip miktarınız artarken, oyun kaybettikçe çiplerinizi de kaybetmiş olacaksınız. Eğer yetersiz çip miktarına sahipseniz, ÇİP AL seçeneğine tıklayarak ücretli olarak çip satın alabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Okey Plus iOS Oyununa aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilir ve iOS işletim sistemine sahip herhangi bir cihazınızda oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Unutmayın, facebook hesabınız olmadan oyunu oynamanız mümkün değil.

İyi eğlenceler.

Okey Plus iOS Oyunu

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here