HTC ONE M7

Android L sürümü geçtiğimiz haftalarda kullanıcılar için yayınlanmıştı, nexus cihazlar için yayınlanan güncellemeyi test eden ROM geliştiricileri Android L sürümünü şimdiden diğer cihazlara kodlamaya başladılar.

Sonbahar mevsiminde resmi olarak tüm kullanıcılara kademe kademe sunulacak olan güncellemeyi bugün son olarak HTC ONE M7 cihazı için kodlandı, yazılım üzerinde yapılan değişikliklerin yanı sıra genel iyileştirmelerin yer alacağı Android 5.0 yani Android L sürümünü HTC ONE M7 kullanıcıları bugünden itibaren kullanabilecekler.

Alpha seviyesinde yayınlanan güncelleme şuan için tüm özelliklerini ortaya koymuyor, şuan için herhangi bir hızlanma vs yaşanmıyor ancak kullanıcılar cihazlara tam optimizasyon yapıldığında Android 5.0 sürümünün oldukça iyi bir performans vereceğini düşünüyor.

Şuan için stabil bir kullanıma sahip olmayan Android L sürümünü şimdiden HTC ONE M7 cihazınızda kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken alt tarafta verdiğimiz linke tıklayarak gerekli işlemleri HTC ONE M7 cihazınıza uygulamak.

Güncellemek için tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here