oneplus 5t

OnePlus, resmi açıklamalardan önce gizemli görüntüler yayınlayarak veya bazı spesifikasyonları ortaya koyarak kullanıcılarını heyecanlandırıyor. Ve şimdi OnePlus, tweet’te kullanılan hashtag’lara göre OnePlus 5T olduğuna inanılan bir teaser görüntü yayınladı. Görüntü bize cihazı arkadan belli ediyor, ki öncekine oldukça benziyor ve bir LED flaşlı bir çift kamera bulunmakta.

Teaser hiçbir spesifikasyonu teyit etmedi, ancak son birkaç haftadır sayısız söylenti gördük. Raporların çoğu, 18: 9 en/boy oranında ve en üst düzey donanıma sahip, çerçevesiz, kenardan kenara 6 inçlik bir ekran ile geleceğini ima ediyor.

Cihazın, Snapdragon 835 işlemci, arka tarafında 20MP çift kamera kurulumu ve işletim sistemi olarak Android 8.0 Oreo bulunması bekleniyor. Söylentilere göre iki versiyon olacak: 6GB RAM ve 64GB dahili depolama, 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile daha pahalı versiyon geliyor.

Şirket, OnePlus 5T‘nin 13 Kasım‘da piyasaya çıkacağını zaten doğruladı. Şirketin CEO’su Pete Lau ayrıca, 3.5mm kulaklık jakını koruyacağı gerçeği de dahil olmak üzere cihaz hakkında bazı ilginç ayrıntılar sundu. Bununla birlikte, kullanılabilirlik ve fiyatlandırma da dahil olmak üzere resmi ayrıntıları bu ayın ilerleyen günlerinde bulacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here