Ana Sayfa Akıllı Telefon OnePlus 6 Kamera Özellikleri Netlik Kazanıyor

OnePlus 6 Kamera Özellikleri Netlik Kazanıyor

Amiral gemisi canavarlarının yeni modeli olacak olan OnePlus 6 akıllı telefonlarının, bu kez kameraları konuşuluyor. OnePlus 6 ile çekildiği belirtilen görseller ne kadar başarılı? Kamera konusunda neler biliyoruz?

-

Amiral gemisi katili OnePlus, sadece 5 yıl içerisinde elde ettiği başarılara bir yenisini eklemek üzere. İlk olarak OnePlus 3 ve 3T modelleriyle kendisini gösteren ve sonrasında OnePlus 5 serisiyle Apple bile kafa tutan markanın, şimdi ise OnePlus 6 modeli için çalışmaları başladı. Yeni amiral gemisi katilinin bir süredir özelliklerinin neler olacağı tartışmaları da devam ediyor.

Sistem özellikleri konusunda bir hayli fazla detayın ortaya çıktığı yeni akıllı telefon modelinin, ekran ve kamera kısmında da nasıl bir teknolojiye yer vereceği yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Buna göre OnePlus 6 akıllı telefonlarının kamerasıyla çekilmiş olan görüntüler bile yayınlandı.

OnePlus 6 Kamerası Nasıl Olacak?

Yeni modellin kamerası konusunda ilk bilinen detaylar çift arka kameraya yer verileceği konusu. Bunun için Snapdragon 845 işlemcilerinin geleceğini gösteren rapor içerisinde bazı detaylar vardı. 16 MP + 20 MP olmak üzere çift kamera kullanacak olan modelin, diyafram açıklığı değerleri ve teknolojileri kısmında ise bir bilgi bulunmuyor.

Weibo üzerinden yayınlanan ve OnePlus 6 akıllı telefonlarıyla çekildiği iddia edilen görüntülere göre ise kameralar konusunda bazı fikirler elde etmek mümkün oldu. Özellikle gün ışığında çekilen resimlere bakıldığı zaman yeni akıllı telefonun son dönem rakiplerinin biraz arkasında kalacağını düşünebiliriz. Yine de kesin konuşmak için oldukça erken olduğunu da ekleyelim.

OnePlus 6

Muhtemelen 4K çekim yapabilecek olan telefonun, çeşitli kamera modlarıyla ile yazılımsal açıdan da önemli destekler vermesi bekleniyor. Şu an için konuşmak erken ancak bu senenin amiral gemisi akıllı telefonlarında elde edilen kamera başarısına yetişilip yetişilemeyeceği tartışma konusu.

Son görsellere göre biraz daha geri planda kalan bir telefon göreceğiz. Bu açığı diğer özellikleriyle destekler mi bilinmez ama OnePlus 6 yeni amiral gemisi katili olma yolunda önemli aşamalardan geçecek gibi gözüküyor. Bakalım yeni modelin sistem özellikleri konusunda fark yaratacak teknolojiler görmek mümkün olacak mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here