Ana Sayfa Akıllı Telefon OnePlus 6'nın Sürpriz Bir Özelliği Daha Duyuruldu!

OnePlus 6’nın Sürpriz Bir Özelliği Daha Duyuruldu!

Nihayet bir OnePlus telefonu su yalıtımı ile birlikte geliyor...

-

OnePlus bildiğiniz üzere birinci sınıf akıllı telefonlar üretmektedir. O kadar harika telefonlar üretmesine rağmen şu ana kadar ürettiği tüm cihazlarında bir özellik yoktu: su yalıtımı. Tüm rakiplerinden daha iyi teknik özelliklere sahip telefonlar yapan şirket bu özelliği hiçbir telefonunda kullanmadı.

OnePlus 5T‘ye kadar tüm telefonlar IP67 / 68 su yalıtımı derecelendirmesine sahip değildi. Ancak şirketin açıklamasına göre yakında gelecek olan OnePlus 6 su ve özellikle yağmur suyu gibi doğal elementlerden korunaklı olacak.

OnePlus 6‘nın sahip olacağı bilinen diğer özellikler ise 3,5 mm’lik bir ses jakı ve telefonun üst kısmında gizlenebilecek bir çentik. Ayrıca bir Snapdragon 845 işlemci ve 256 GB depolama alanı seçeneğinin olacağını biliyoruz.

Bir diğer basın sızıntısına göre OnePlus 6; 6.28 inç AMOLED ekran, 3450 mAh pil ve çift 20 MP + 16 MP kamera kurulumuna sahip olacak. Fiyatlandırma ise resmi açılışta açıklanacaktır.

OnePlus 6‘yı bekleyen insan sayısı o kadar fazla ki her yeni özelliği duyurması ile şirket bu sayıyı giderek arttırıyor. Geek* telefonları olarak bilinen OnePlus modelleri dünya genelinde artık yüksek satış rakamlarına ulaşmayı hedefliyor. Bunun için de müşteri profilini değiştirmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

*Geek: Sosyal yaşamı olsa da hayat tarzı sokaktaki diğer insanların alışık olmadığı şekilde belirli şeylere bağlı (bilgisayar, fizik, FRP, bilimkurgu, edebiyat) insan topluluğu.

Kaynakgsmarena

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here