Ana Sayfa Akıllı Telefon OnePlus 7T Pro Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

OnePlus 7T Pro Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

OnePlus 7T Pro akıllı telefonlarının özellikleri ve tanıtım tarihi ortaya çıkmaya başladı. Yeni modelin tüm detayları ve özellikleri.

-

Akıllı telefon modelleri arasında amiral gemisi canavarı olarak ünlenen OnePlus, son olarak OnePlus 7 modellerini piyasaya sürdü. Yeni akıllı telefonların tanıtımının hemen sonrasında, bu akıllı telefonlar için yeni versiyonlar ortaya çıkmaya başladı. Son olarak OnePlus 7T Pro akıllı telefonun geleceği iddia edildi.

Yeni akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı konusunda kesin bilgiler ortaya çıkmamıştı. Merakla beklenen OnePlus 7T Pro tanıtım tarihi ise sonunda ortaya çıktı. Bugün sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşım sonrasında yeni akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı kesinlik kazanmış oldu.

OnePlus 7T Pro Ne Zaman Tanıtılıyor?

Yeni akıllı telefonların tanıtım tarihi için bir süre daha beklemek gerekiyor. Öyle ki bu modelin tanıtımının 15 Ekim tarihinde olacağı bilgisi geldi. Yeni akıllı telefonların tanıtımının 15 Ekim olarak gösterilmesi, Eylül ayında gelecek olan diğer amiral gemisi modellerine cevap verileceğini gösteriyor. Yeni akıllı telefonlar için tanıtım tarihi dışında, teknik özellikler için de bazı bilgiler ortaya çıkmış durumda.

Buna göre söz konusu akıllı telefon modellerinin içerisinde Snapdragon 855 Plus işlemcileri yer alacak. Amiral gemisi modellerinde yer almaya başlayan Plus işlemcilerinin bu serinin içerisinde de yer alması bekleniyor.

OnePlus 7T Pro

Bunun dışında RAM kısmında da 6 GB ve 12 GB RAM miktarlarının kullanılması söz konusu olacak. Ana modelden farklı olarak 12 GB RAM sunulmasının bir hayli dikkat çekmesi bekleniyor.

Yeni akıllı telefonlar için ekran kısmında ise 6.7 inçlik bir panel sunması bekleniyor. AMOLED paneller kullanacak olan OnePlus 7T Pro akıllı telefonlarının, ekran üzerinde kamera sunmayacağını ekleyelim. Yine açılır kapanır bir kamera sistemi karşımıza çıkacak. Bu sayede neredeyse tamamen çerçevesiz bir akıllı telefon sunulmuş olacak.

Arka kapak kısmında da yine 3 arka kameranın yer aldığını görmek mümkün olacak. Yeni akıllı telefonlar için ortaya çıkan detaylar bu şekilde. 15 Ekim’de düzenlenmesi beklenen tanıtım sonrasında nasıl bir akıllı telefonla karşı karşıya kalacağımızı göreceğiz. Tanıtım sonrasında merak edilen bilgileri aktaracağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

iPhone Gelecek Yıl Android Amiral Gemilerinden Daha İyi Performans Gösterebilecek!!

Moore Yasası, Intel'in kurucusu Gordon Moore tarafından yapılan bir gözlemdir. 1965 yılında Moore, entegre bir devre içindeki...

Apple, Akıllı Telefonlar arasında Zirveyi koruyor!

Pazar araştırma ajansından alınan son rapor, bu yılın üçüncü çeyreğinde, Apple'ın% 52 pazar payıyla global yüksek kaliteli...

2019’un En İyi Android Yarış Oyunları

Repulze (6.39 TL) Repulze, hızlı yarışçıların ötesindeki bir bilim kurguyla, heyecanı doruklara çıkarıyor. Yarışlardaki...

OnePlus 8 Lite Tasarım Detayları

Yeni bir sızıntı, OnePlus 8 Lite olarak adlandırılan uygun fiyatlı bir OnePlus telefonuna dair detayları gösteriyor. Resimler, OnePlus 8 Lite'ın Galaxy S11...

Vivo X30, Geekbench’te Görüntülendi!

Vivo yaklaşmakta olan Vivo X30’un 16 Aralık’ta resmileşeceğini doğruladı. Bu, yalnızca Çinli cihaz üreticisinin ilk çift modlu 5G akıllı telefonu değil, aynı...