Ana Sayfa Akıllı Telefon OnePlus 7T Tasarımı Gözüktü

OnePlus 7T Tasarımı Gözüktü

OnePlus 7T akıllı telefon tasarımı ortaya çıktı. OnePlus 7T nasıl bir model olacak? Tasarım için beklentiler neler?

-

OnePlus, her sene sunduğu amiral gemisi akıllı telefon modellerini güncelliyor. Asıl bir amiral gemisi modelinin özellikle T versiyonunun sunulduğunu ve bu versiyonun çok daha iyi özelliklere sahip olarak geldiğini görüyoruz. Benzeri bir durum OnePlus 7T akıllı telefonları için de geçerli olacak.

Yine seriye eklenecek olan OnePlus 7T akıllı telefonlarının, 7 modellerinin biraz daha üzerinde modeller olduğunu göreceğiz.

Üstelik bu kez tasarım kısmında da önemli değişiklikler yapılacak. Özellikle arka kapak tasarımının fark taratacak şekilde değiştirileceği bilgisi var. Paylaşılan son görsellerde bu durumu net bir şekilde ortaya koymuş oldu.

OnePlus 7T Tasarımı Nasıl Olacak?

Öncelikle yeni akıllı telefonlar için su damlası çentik alanının düşünüldüğünden söz edelim. Paylaşılan görseller ve render görüntülerinden de görüldüğü gibi OnePlus 7T akıllı telefonlarında su damlası şeklinde bir çentik alanı kullanılacak.

Su damlası şeklinde sunulan bu çentik alanının içerisinde tek bir ön kamera bulunması bekleniyor. Kameranın özelliklerinin neler olacağı konusu ise şu an net değil. Bunun dışında OnePlus 7T akıllı telefonlarının asıl tasarım değişikliği arka kısımda olacak.

Telefonların arka kısımda yeni bir kamera düzenine geçtiğini göreceğiz. Dairesel kamera alanıyla karşımıza çıkacak olan modelde, yan yana sıralı bir şekilde 3 arka kamera bulunacak.

OnePlus 7T

Dediğimiz gibi bu kameralar dairesel kamera alanının içerisinde yer alacak. Dairesel kameraların hemen altında ise flaş ışığının yer aldığını görmek mümkün olacak. Flaş ışığı için ekstra bir yer ayrılması söz konusu değil.

Yine kamera alanının içerisinde kullanılan bir flaş ışığı alanı var. Bunun dışında yeni akıllı telefonların teknik özelliklerinin de oldukça iddialı olması bekleniyor. İlk olarak dikkat çeken kısım işlemciler olacak. Bu modelde güncellenmiş işlemciler olarak tanıtılan Snapdragon 855+ serisinin kullanıldığını göreceğiz.

İşlemcilerle fark yaratan akıllı telefonların 8 GB RAM bellek miktarı gibi oldukça iddialı bir RAM değerinin olacağını da ekleyelim. Tüm bu özelliklerin kesinlik kazanacağı OnePlus 7T tanıtımının ise çok kısa bir süre sonra yapılması bekleniyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sony Xperia 1 II İnceleme

Sony Xperia 1 II Şubat ayında duyurulan Sony'nin son akıllı telefonu şimdilerde piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Xperia 1 II gibi çekimler...

Nokia’dan Katlanabilir Telefon Projesi!

Nokia, HMD Global'in markanın yeniden canlanmasının ilk günlerine kıyasla ürün sürümü açısından buharı azaltmış gibi görünüyor. Bu, şirketin katlanabilir bir pasta fikrine...

McLaren, OnePlus ile Ortaklığın Resmen Sona Erdiğini Doğruladı!

Son zamanlarda, Oneplus'ın McLaren ile olan ortaklığının, premium akıllı telefon üreticisinin McLaren web sitesinde bir 2020 F1 ortağı olarak listelendiği fark edildiğinden,...

Redmi 10X, 10X Pro Tanıtıldı- Fiyatı ve Özellikleri!

Beklendiği gibi, haftalar süren sızıntılar ve teaserlardan sonra, Xiaomi destekli Redmi bugün Çin pazarında iki yeni akıllı telefon başlattı Redmi 10X ve...

Realme X3 Superzoom Akıllı Telefonuna Dair Özellik Detayları!

Realme, kamera merkezli üst orta sınıf akıllı telefonu Realme X3 Superzoom'u bu hafta Avrupa'da duyurdu. Telefonun en çok dikkat çeken özelliklerinden biri,...