Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Özel Üretim OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition Duyuruldu!

Özel Üretim OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition Duyuruldu!

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition geliyor. Özel tasarım OnePlus 8T modeli olacak sınırlı sayıda Cyberpunk 2077 Limited Edition farkları için ilk detaylar ortaya çıktı. Telefon 4 Kasım'da netleşecek.

-

Kısa süre önce tanıtılan OnePlus 8T akıllı telefon serisi için özel bir versiyon duyuruldu. OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition adıyla geleceği söylenen özel versiyonun özellikleri ve ana seriye göre getireceği değişiklikler de ortaya çıktı.

Telefonun bu özel versiyonu için bir tanıtım videosu yayınlandı. Oldukça kısa tutulan duyuru videosunda telefonun çok fazla bir detayı açıklanmadı ama bu özel versiyon için bazı bilgiler paylaşıldı.

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition Nasıl Bir Telefon Olacak?

Yeni akıllı telefon, adından da anlaşılacağı gibi Cyberpunk 2077 Limited Edition oyununu yansıtacak. Yakında çıkış yapacak olan oyun için özel tasarlanmış olan versiyonda tamamen oyunun temasının kullanıldığını göreceğiz.

Her açıdan oyunun teması yansıtılacak. Başta arka kapak tasarımlarında bunu göreceğiz. OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition modelinde devrelerin gözüktüğü belki şeffaf bir kapak kullanılmasının ihtimali olduğu bile söyleniyor. Tabii ki bu ihtimalin gerçek olup olmadığını görmek adına detaylı bilgilendirmeyi beklemek gerekecek.

İlginizi Çekebilir: Sudan Ucuz Coolpad Cool 6 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Duvar kağıtları ve diğer menü ögeleri için de aynı şekilde oyun tasarımının kullanılacağı söylendi. Bu özel versiyonun teknik donanım açısından çok büyük bir farkının ise olmayacağı söyleniyor.

OnePlus 8T özelliklerini hatırlamak gerekirse, telefonun ekranı kısmında 6.55 inçlik bir panel kullanılıyor. 1080 X 2400 piksel çözünürlük değerinde olan bu ekran, 120 Hz yenileme hızına yer veriyor.

Telefon gücünü ise Snapdragon 865 serisi işlemciden alıyor. Başarılı işlemci 8 GB standart RAM ya da 12 GB üst seviye RAM ile destekleniyor. İki seçeneği de alabiliyorsunuz ve bu tamamen size kalmış.

48 MP ana arka kamerası dışında 3 kameranın daha olduğu akıllı telefonun OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition özel versiyonu da aynı özelliklerle gelecek. Özel versiyonun tüm detaylarının ve net tasarımının öğrenilecek ön sipariş tarihi ise 4 Kasım olarak açıklandı. 4 Kasım sonrasında yeni seriyi sipariş edebileceği ama bu sınırlı stoklarla geçerli olacak.

Telefonun stok sınırının ne kadar olacağını ise bilen yok. Dediğimiz gibi OnePlus bazı noktaları karanlık bırakmayı tercih etti.

İlginizi Çekebilir: Motorola Tech3 TriX Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Özel versiyonun ülkemizden sipariş edilmesi ihtimalinin olup olmadığı ise tam anlamıyla soru işareti. OnePlus zaten ülkemizde çok fazla satış yapan bir marka değil ama yavaş yavaş Türkiye pazarında da kendisini göstermeye başladı.

Bu noktada belki de özel versiyon ilk çalışmanın yapıldığı akıllı telefonlardan biri olabilir. Ama sınırlı stok olduğu ihtimalini de unutmamak gerekiyor. Sizin anlayacağınız şimdilik karmaşık bir durum var ve bu durum 4 Kadım tarihinde netlik kazanacak. Ön siparişler açıldığı zaman detaylar paylaşılacak.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google Sertifikalı Yeni Bir Vivo Modeli Geliyor!

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Vivo, yeni bir Google Play desteği olan model üzerinde çalışmalar yapıyor. Şirketin V2072A model numarasına sahip bu yeni telefonu,...

OnePlus, Oxygen OS 11 Güncellemesi Göndermeye Başladı!

Akıllı telefon üreticisi OnePlus, piyasaya sunduğu yeni modellerinin dışında bir önceki modellerine de göndererek gündem de yerini korumaya devam ediyor. Ortaya çıkan yeni bir...

Samsung Galaxy A72 4G Hızlı Şarj Desteği İle Geliyor!

Samsung yeni üst düzey telefonlarını tanıtımını geçen hafta yapmıştı. Şimdi ise şirketin yeni orta segment A serisi cihazlarını tanıtması bekleniyor. Yeni orta segment A...

Motorola Edge S Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Bu yılın ilk amiral gemisi katili Motorola'dan geldi. Motorola, gerçekleştirdiği bir tanıtım etkinliğinde dünyanın ilk Snapdragon 870 işlemcisine sahip Motorola Edge S akıllı telefonunu...

Sony Xperia Pro Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Sony, Xperia Pro'yu ilk olarak geçen yıl Şubat ayında Xperia 1II ve Xperia 10II ile birlikte duyurdu ancak telefon satın alınamıyordu. Marka şu anda...