Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Özel Üretim OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition Duyuruldu!

Özel Üretim OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition Duyuruldu!

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition geliyor. Özel tasarım OnePlus 8T modeli olacak sınırlı sayıda Cyberpunk 2077 Limited Edition farkları için ilk detaylar ortaya çıktı. Telefon 4 Kasım'da netleşecek.

-

Kısa süre önce tanıtılan OnePlus 8T akıllı telefon serisi için özel bir versiyon duyuruldu. OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition adıyla geleceği söylenen özel versiyonun özellikleri ve ana seriye göre getireceği değişiklikler de ortaya çıktı.

Telefonun bu özel versiyonu için bir tanıtım videosu yayınlandı. Oldukça kısa tutulan duyuru videosunda telefonun çok fazla bir detayı açıklanmadı ama bu özel versiyon için bazı bilgiler paylaşıldı.

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition Nasıl Bir Telefon Olacak?

Yeni akıllı telefon, adından da anlaşılacağı gibi Cyberpunk 2077 Limited Edition oyununu yansıtacak. Yakında çıkış yapacak olan oyun için özel tasarlanmış olan versiyonda tamamen oyunun temasının kullanıldığını göreceğiz.

Her açıdan oyunun teması yansıtılacak. Başta arka kapak tasarımlarında bunu göreceğiz. OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition modelinde devrelerin gözüktüğü belki şeffaf bir kapak kullanılmasının ihtimali olduğu bile söyleniyor. Tabii ki bu ihtimalin gerçek olup olmadığını görmek adına detaylı bilgilendirmeyi beklemek gerekecek.

İlginizi Çekebilir: Sudan Ucuz Coolpad Cool 6 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Duvar kağıtları ve diğer menü ögeleri için de aynı şekilde oyun tasarımının kullanılacağı söylendi. Bu özel versiyonun teknik donanım açısından çok büyük bir farkının ise olmayacağı söyleniyor.

OnePlus 8T özelliklerini hatırlamak gerekirse, telefonun ekranı kısmında 6.55 inçlik bir panel kullanılıyor. 1080 X 2400 piksel çözünürlük değerinde olan bu ekran, 120 Hz yenileme hızına yer veriyor.

Telefon gücünü ise Snapdragon 865 serisi işlemciden alıyor. Başarılı işlemci 8 GB standart RAM ya da 12 GB üst seviye RAM ile destekleniyor. İki seçeneği de alabiliyorsunuz ve bu tamamen size kalmış.

48 MP ana arka kamerası dışında 3 kameranın daha olduğu akıllı telefonun OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition özel versiyonu da aynı özelliklerle gelecek. Özel versiyonun tüm detaylarının ve net tasarımının öğrenilecek ön sipariş tarihi ise 4 Kasım olarak açıklandı. 4 Kasım sonrasında yeni seriyi sipariş edebileceği ama bu sınırlı stoklarla geçerli olacak.

Telefonun stok sınırının ne kadar olacağını ise bilen yok. Dediğimiz gibi OnePlus bazı noktaları karanlık bırakmayı tercih etti.

İlginizi Çekebilir: Motorola Tech3 TriX Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Özel versiyonun ülkemizden sipariş edilmesi ihtimalinin olup olmadığı ise tam anlamıyla soru işareti. OnePlus zaten ülkemizde çok fazla satış yapan bir marka değil ama yavaş yavaş Türkiye pazarında da kendisini göstermeye başladı.

Bu noktada belki de özel versiyon ilk çalışmanın yapıldığı akıllı telefonlardan biri olabilir. Ama sınırlı stok olduğu ihtimalini de unutmamak gerekiyor. Sizin anlayacağınız şimdilik karmaşık bir durum var ve bu durum 4 Kadım tarihinde netlik kazanacak. Ön siparişler açıldığı zaman detaylar paylaşılacak.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir? 2020

Son zamanlarda artan erişim kısıtlamaları, web sitelerinin daha da sinir bozucu hale gelmesine neden oldu. Sadece Türkiye değil, birçok ülke internete kısıtlamalar getirerek, erişimi...

Sistemi Yormayan En İyi BlueStacks Alternatifleri

En iyi Bluestacks alternatifleri nelerdir? BlueStacks'in sisteminizi çok yorduğunu düşünüyorsanız, sistem yormayan alternatif emülatörleri denemek isteyebilirsiniz. BlueStacks, kullanıcıların bilgisayarlarında Android uygulamalarını çalıştırmalarına...

En İyi İş Tabletleri – Android, Windows, Chrome OS ve Diğerleri

Teknolojinin hayatımızın her yerinde bulunduğu bu dönemde birçok şirket, iş ihtiyaçlarını karşılamak için tablete yöneliyor. Tabletler, kurumsal düzeydeki uygulamalarla ve birçok özellikle...

Pop!_OS 20.10 Yayınladı İşte Getirdiği Yenilikler ve Kurulumu

Ubuntu 20.10 Groovy Gorilla güncellemesinin yayınlanmasından günler sonra, Pop! _OS 20.10 Linux dağıtım sistemi duyuruldu.Ubuntu 20.10 tabanı...

En İyi Oyun Laptopları 2020

Bilgisayar oyunlarının bir fenomen olduğu bu devirde, her türlü oyunu kaldırabilecek bir bilgisayar mı bakınıyorsunuz ? O halde yazımızı okumadan geçmemenizi tavsiye...