Ana Sayfa Akıllı Telefon OnePlus 8T Pro Canlı Görüntüleri Paylaşıldı

OnePlus 8T Pro Canlı Görüntüleri Paylaşıldı

OnePlus 8T Pro modeli sızdı. Tasarımı gözüken yeni akıllı telefonun özellikleri belli oldu mu?

-

OnePlus 8T serisi için detaylar gelmeye devam ediyor. İlk olarak OnePlus 8T modeline ait olduğu söylenen CAD çizimleri yayınlandı. CAD çizimleri ana modelin tasarımının belli olmasını sağlayan bir detay oldu. Ama bir de OnePlus 8T Pro modeli var.

Pro olarak isimlendirilen ve bu sene için OnePlus’ın sunacağı en güçlü telefonu olacak olan modelin de bilgileri gelmeye devam ediyor. En son bu modele ait olduğu söylenen bir video yayınlandı. Video içerisinde telefonun canlı görüntülerinin yer aldığı görülüyordu. Tasarım konusunda çok fazla bilgi veren görsellerin yanında teknik kısımda da yapılan paylaşımlar var.

OnePlus 8T Pro Tasarımı Nasıl Olacak?

Temel akıllı telefon modelinde kullanılan ekran flat yapıdaydı. Düz olarak değerlendirilen flat ekranın kullanılması tasarımı çok göz alıcı hale getirmiyor. Yani tasarım kısmında öyle bir fark oluşturmuyor.

Buna karşın OnePlus 8T Pro akıllı telefon modelinde ise kavisli bir ekran kullanılmış. Üstelik her bölümden kavisli olan ekran, Pro tasarımının çok daha iyi olacağını işaret ediyor. Dikkat çeken bir başka detay ise kameranın olmaması.

OnePlus 8T Pro

Ekranda herhangi bir kamera yok. Temel modelde ekrana gömülü kamera kullanılmıştı. Bu modelde ise kamera gözükmüyor ve iki iddia var. Birinci iddia telefonun kamerasının pop-up olacağı. Açılır kapanır kamera olarak sunulan bir ön kamera sistemiyle karşılaşabiliriz.

İlginizi Çekebilir: En İyi Orta Segment Akıllı Telefonlar – 2020

Diğer ihtimal ise telefonun ekran altında kamera sunacağı yönünde. ZTE ve Xiaomi sonrasında OnePlus markasının da ekran altında kamera teknolojisine geçiş yaptığını görmek mümkün olabilir. Tasarımda başka bir oynama olmayacak gibi.

OnePlus 8T Pro

Olursa kameraların ekran altında olması fark yaratan kısım olacak zaten. Snapdragon 865 Plus işlemcisi, 12 GB RAM kapasitesi, 6.78 inç ekranlı ve 120 Hz yenileme hızı artıları ile üst düzey sisteme sahip olacak olan OnePlus 8T Pro akıllı telefonlarının yakında resmi tanıtımı yapılacak.

İlginizi Çekebilir: OnePlus 8T Tasarımı ve Beklenen Özellikleri

Temel model ile beraber tanıtım yapılacağı için iki telefonun fiyatını da öğreneceğiz. Çıkış tarihinin çok geciktirilmeyeceği de yine iddialar arasında. Tanıtımdan hemen sonra telefon satışa çıkabilir.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

EBA Bedava İnternet Alma – Tüm Operatörler

Uzaktan eğitim sistemi EBA, koronavirüs salgını devam ettiği sürece gündemde kalmaya devam edecek gibi gözüküyor. Uzaktan eğitim sistemi devam ediyor ama bunun...

Android 12, Üçüncü Taraf Uygulama Mağazalarının Kullanımını Kolaylaştıracak

Uygulama mağazaları genellikle duvarlı bahçeler olarak tanımlanır, ancak bazı duvarlar diğerlerinden daha yüksektir. Google, önümüzdeki yıl Android 12'den itibaren akıllı telefonlarda üçüncü...

Google, Önümüzdeki yıl Uygulama İçi Satın Almalarda Kesinti Yapacak

Bildiğiniz gibi Google, Play Store'daki çoğu uygulamada uygulama içi satın alma işlemlerinden %30 komisyon alıyor ve şirket şimdi 30 Eylül 2021'den itibaren...

Huawei Watch Fit İncelemesi – Alınır mı?

Huawei, akıllı telefonları bir yana akıllı bileklik ve akıllı saatleriyle de kendisini göstermeye başladı. Marka bu konuda çok kararlı ve yeni ürünler...

Epic Games’in Apple’a Açtığı Dava, Temmuz 2021’de Mahkemeye Çıkabilir!

Apple ve Epic Games, Apple'ın App Store'daki popüler Fortnite oyununun eski haline getirilip getirilmeyeceğini tartışan federal bir mahkemede savaştı. Fakat gelecekte uygulamanın...