Ana Sayfa Teknoloji Haberleri OnePlus Akıllı Saatleri Yolda – İşte OnePlus Watch

OnePlus Akıllı Saatleri Yolda – İşte OnePlus Watch

Akıllı saat dünyasına 2016'da karar veren ancak bilinmeyen sebeplerden ötürü sekteye uğraya OnePlus, yeni akıllı saatinin tasarımını bir tweet aracılığıyla paylaştı. Asıl şaşırtıcı nokta ise 2016 yılında yapılan tasarım örnekleri ile örtüşmesi...

0

Akıllı telefonlar konusunda sürekli kendini bir sonraki seviyeye taşıyan OnePlus, artık akıllı saat dünyasına yöneldi. Karşınızda OnePlus Watch olarak gelmesi beklenen şirketin ilk akıllı saatinin tasarımı. OnePlus 8T kısa bir süre önce tanıtıldı. Buna karşılık etkinlik akıllı saat konusunda herhangi bir detaya değinmedi.

Etkinliğe karşılık saatin kısa bir süre sonra çıkacağının işareti olarak bir tweet attı. Bundan ötürü artık OnePlus Watch’ın çıkmasının en meselesi olacağını söyleyebiliriz. Burada kısa bir açıklama yapılması gerekiyor. OnePlus, 2016 yılında da akıllı saat üzerinde çalışıyordu.

Hatta ellerinde bitmiş bir ürün vardı, ancak son dakikada piyasaya sürmemeye karar verdi. Görünüşe göre ekip sonuçtan memnun kalmadı. Ayrıca saatin markanın serisindeki diğer ürünlerle aynı seviyede olmadığını düşünmüş de olabilirler.

OnePlus’ın kurucu ortağı Carl Pei’nin 2016 yılında attığı bir tweet, iptal edilen giyilebilir cihazın tasarımını ortaya çıkardı. Bunlardan biri, yuvarlak tasarımını onaylayan yeni Tweet’teki görüntüyle eşleşiyor gibi görünüyor.

OnePlus Watch saatinin un ne zaman piyasaya sürüleceği henüz bilinmiyor. Ama piyasaya sürülmeye yakın, hem şirket tarafından yayınlanan resmi dökümanlarla hem de sızıntılarla daha fazla bilgi sahibi olabiliriz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version