Ana Sayfa Teknoloji Haberleri OnePlus Buds Z’nin Bazı Özellikleri Sızdırıldı!

OnePlus Buds Z’nin Bazı Özellikleri Sızdırıldı!

OnePlus'ın yepyeni kulaklıkları tanıtım tarihini bekliyor...

0

OnePlus‘ın OnePlus 8T‘yi tanıtmasına bir haftadan az bir süre kala, OnePlus Buds Z ve OnePlus Bullets Wireless Z Bass Edition hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Şirketin iki yeni muhteşem kulaklık tanıtması bekleniyor.

OnePlus, Buds Z’yi şuan satışta olan OnePlus Buds’ın bir üst modeli piyasaya sürecek. Yeni kablosuz kulaklıklar 10 milimetrelik sürücülere ve 20 saate kadar pil ömrüne sahip olacak.  OnePlus, kulaklıkların şarj kutusu ile 30 saate kadar pil ömrü vaat ettiğini söylüyor.

Geçenlerde OnePlus’ın paylaştığı bir tweet’ten Buds Z’nin 4.35 gram ağırlığında ve IP55 su ve toza dayanıklı olacağını öğrenmiştik. Bu yeni kulaklığın tanıtılması için 14 Ekim’i beklememiz gerekecek.

OnePlus Bullets Wireless Z Bass

Diğer kulaklık olan, Bullets Wireless Z Bass Edition, düşük kaliteli yanıtı vurgulayan bir ses profiline sahip olacak. Z Bass Edition’ın pil ömrünün de Bullets Wireless Z’den daha kötü olduğu söyleniyor, tek bir şarjla 20 saat yerine yaklaşık 17 saatlik çalma süresi sağlaması bekleniyor.

Mevcut Bullets Wireless Z gibi, yeni model de 9,2 milimetre sürücüler ve 10 saatlik pil ömrü sağlayacak hızlı şarj desteği içerecek. Tüm detayları bilmemiz için lansman tarihini beklememiz gerekecek. Hepsi ve daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version